Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką rugsėjį žvaigždės žada studentams?

Horoskopas studentams
Njuspeipis.lt nuotr. / Horoskopas studentams
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Avinas

Na, avinams šis mėnuo bus pats tas. Daugybė avinų vaikšinės po fakultetus nesurasdami, kur jiems paskaitos, tačiau surasdami daugybę bendraminčių avinų. Jie užpildys kavines su savo dideliais ragais ir pilnomis lūkesčių bei vilčių širdimis. Avinai atras daug naujo savo mokymosi įstaigose ir tai juos gali iš pradžių sugluminti. Taigi, jeigu negaila, padėkite tiems...avinams.

Jautis

Nelaimės ir bėdos aplankė tave,

Surado ofšorines lėšas mokesčių inspekcija. Vaje!

Baudžia Dievas tave už tai,

Kad davei krišnaitam pinigų per mažai.

Atgaila nepadės! Tirštesnės substancijos reikės.

Įsiklausyk į žvaigždžių patarimą,

Nes paruošusios jos tau ne tik įmantrų rimą:

„Vaikosi tave piktas dėdė, kaip hiena,

Tu geriau bėk, juk nenori tapti jautiena“.

Dvyniai

Pagaliau, pagaliau, pagaliau sutiksite šį mėnėsį savo tikrąją meilę (nebūtinai vienintelę). Tik yra viena problema. Žvaigždės nesako, ar jūs ją, ar ji jus įsimylės, tik sako, kad sutiksite tikrąją meilę. Taigi, kad būtumėte tikri ir nepraleistumėte tokio šanso, kuris toks pat retas kaip protinga pop žvaigždės mintis, būtina daryti taip: kiekvieną žmogų, kurį sutiksite, privalote karštai apkabinti ir į ausį pašnibždėti „aš tave myliu“, o siekdami maksimalaus efekto tą patį galite daryti judrioje gatvėje arba prekybos centre. Rezultatas ir įdomi veikla garantuota.

Vėžys

Šį mėnesį privalote padaryti tokį ritualą: tris kartus nusikrenkšti per dešinįjį petį, apsisukti apie savo ašį tris kartus ant vienos kojos, šokinėti ant pirštų galų tol, kol pradėsite nebejausti pėdų, arba luš pirštų kaulai (nebūtina laukti abiejų simptomų), daužyti su rankomis per savo kojas dainuojant „we are the world“ ir nepamiršti pabaigoje visu garsu keletą sekundžių patęsti balsę „a“.

Liūtas

Man labai nemalonu pranešti, bet jūs sergate gera nuotaika. Neliūdėkite, tai nėra taip blogai, kaip gali skambėti iš pirmo žvilgsnio. Nors liga ir yra nepalaužiama šiuolaikiniam medicinos mokslui, tačiau daugelis sergančiųjų išgyvena gana ilgai – net iki nesustabdomai artėjančios mirties. Klinikiniai tyrimai rodo, kad žmonės, sergantys gera nuotaika, miršta 10 – 15 metų vėliau nei blogos nuotaikos žmonės. Jūsų laimei yra daugybė centrų, skirtų tokiems kaip jūs. Dauguma iš jų yra patogiose miestų vietose, ten groja garsi muzika, parduodamas alkoholis ir kasdien renkasi žmonės, sergantys gera nuotaika. Valstybė, deja, nekompensuoja vaistų.

Mergelė

Šį mėnesį jums puikiai seksis akademiniuose reikaluose. Sugebėsite paneigti matematikos ir sveiko proto dėsnius, įrodydami, kad 1+1=1. Taip pat pajusite savyje neįtikėtiną jėgų antplūdį vos tik pagalvoję apie mokymosi įstaigą. Taigi, jeigu per paskaitas sėdėdami bare jausite, kad neturite daugiau jėgų nieko neveikti, tik pagalvokite apie patogius suolus fakultete ir jėgos pačios sugrįš.

Svarstyklės

Jums labai pasisekė. Taip, jums! Tik šį mėnesį jūs būsite išgelbėti nuo visų nelaimių, jeigu per 30 minučių užsisakysite raudonus blizgančius marškinius paskambinę telefonu, kurį surinksite nemačiomis. Sakykite, kad jums šiuos marškinius rekomendavo Vygintas - pritaikys nuolaidą.

Skorpionas

Kadangi „horoskopiškai“ jūs esate labai panašus į vėžį (abu maži parazitai), galite atlikti panašų ritualą (skaityti Vėžio horoskopą), tačiau jums ritualas padės tik iš dalies. Ko jums iš tiesų šį mėnesį reikia, tai užsikasti oloje arba užsikalti duris ir atsisėdus tamsiame kampe murmėti „om“. Gal padės, gal ne, bet tikrai pajusite, kas yra vienatvė, ir bent pradėsite labiau vertinti draugus.

Šaulys

Pranešimas Šauliams: nors trumpasijonių/trumpašorčių, ilgakojų stirnų/briedžių sezonas jau beveik baigėsi, tačiau yra daugybė padarėlių, kuriuos galima šaudyti visus metus, pavyzdžiui, neišvaizdieji bebriukai. Taip pat greitai galėsite šaudyti kailiniuotasias elnes, tik, atsargiai, kad jos jūsų nepaliktų su ragais.

Ožiaragis

NESKAITYKE ŠIOS ŽINUTĖS! Jūs labai greitai rasite 100 litų, užkritusių už sofos, jus paaukštins darbe, mirktelės žavus vaikinas ar žavi mergina bei už jus kaimynas suplaus indus. Bet tai įvyks tik tada, jeigu atspausdinsite 5 „Njuspeipio“ kopijas ir išdalinsite jas geriems žmonėms.

Vandenis

Šį mėnesį būsite kerštingas ir pagiežingas. Ypač, jei jus kas nors nuskriaus. Tačiau sugebėsite išlaikyti šaltą, bet nelabai blaivų protą. Visi žmonės pasigailės įžeidę jūsų garbę ir orumą. Kaip sakoma, nespjauk ant Vandenio, iš kurio vėliau gali prireikti skolintis.

Žuvys

Nevykite į Meksikos įlanką atostogauti, nes jums ten dabar ypatingai nepalankios sąlygos. Geriau važiuokite prie Dubysos arba eikite į darbą, nes vasara jau baigėsi. Nedarykite to, nebent dirbate įstatymų leidyboje. Tokiu atveju, prašau, pasiimkite atostogų, nes taip sunkiai prisidirbote, kad negreit dar spėsime susitvarkyti. Jau geriau jūs nedirbtumėte.

logotipas/Njuspeipis.lt
logotipas/Njuspeipis.lt

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min