Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ką spalį žvaigždės žada studentams?

Horoskopas studentams
Njuspeipis.lt nuotr. / Horoskopas studentams
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Avinas

Ne šventieji puodus lipdo, tad ir tu nesistebėk, kad visi darbai, kurių šiuo metu imiesi, tau sekasi puikiai. Patobulėjai, aukseli, patobulėjai. Tik ant laurų neužmik, toliau prie knygelių kartas nuo karto parymok.

Jautis

O tu kaip visada darbuose paskendęs (-usi). Nė akimirkos laisvos, vis reikalai ir reikalai. Atmink, kad antroji pusė nors ir labai tave myli, bet ir jai jau nusibodo tavo karštligiška manija darbui. Parodyk, kad tavo mylimoji ar mylimasis tau vis dar svarbi (-us).

Dvyniai

Pats geriausias zodiako ženklas, nes jį turintis žmogus niekada nelieka vienas. Dovanok už bjaurų sarkazmą. Nebepilsiu daugiau druskos ant žaizdos. Žinau, kad myli, nori, bet niekaip negali žengti to pirmojo žingsnio. Pasiryžk, aš už rankos palaikysiu.

Vėžys

Suviliojai, pasinaudojai ir palikai. Iš džiaugsmo net savame kailyje nesitveri kaip nedorai padarei. Nieko nieko, tas šlykštus jausmas praeis. Negali gi visada būti geras (-a). Praleisk daugiau laiko gamtoje, gal tada ir sumąstysi kaip iškapanoti viską, ko pridirbai.

Liūtas

Welcome to Lithuania! Visai neseniai grįžai iš kelionės ir dabar jautiesi fantastiškai. Nauji potyriai, nauji horizontai ir naujos perspektyvos karjeros srityje. Ar begali daugiau norėti? Žinoma, kad taip.

Mergelė

Va dabar tai įklimpai. Aplink kaklą apsivijo ne tik nauja simpatija, bet smaugia ir nebaigti darbai. Atsikvėpk savaitgalį, o tada jau pasiraitok rankoves, teks griebtis kokios nors sistemos ir visus darbus atlikti laiku. Tiesa, simpatijai atriek savo laiko pyrago gabalėlį.

Svarstyklės

100 gr. gyvenimo druskos, dar tiek pat cukraus ir miltų. Viską taip preciziškai pasvėrei ir apgalvojai, kad nebeliko erdvės jokioms gyvenimo interpretacijoms. Pasidarei žiaurus (-i) „zanūda“. Tau spręsti – tai gerai ar blogai.

Skorpionas

Paskutiniu metu nuveikei daug svarbių darbų. Kovojai su vėjo malūnais ir, pošimts, tau pavyko įveikti juos savo atkaklumu. Nudžiuginsiu, tavęs laukia nauji išbandymai, todėl apsišarvuok kantrybe ir dar didesniu užsispyrimu viską padaryti tinkamai. Atmink, kas mūsų nenužudo, padaro mus nemirtingus.

Šaulys

Nusitaikei į plačiuosius horizontus ir dabar jau kaip paukštelis išleistas iš auksinio narvelio šausi tiesiai savo tikslo link nė neatsigręždamas (-a). Tavo tikslai gerai apgalvoti, tad nesidairyk, paukšteli, varyk iki galo.

Ožiaragis

Daužosi tavo širdis, nes pagaliau grįžti namo. Seni draugai, artimieji, pažįstami jau spėjo pamiršti ne tik kaip tu kvepi, bet ir kaip atrodai. Smagu, kad pagaliau nusprendei mintimis, žodžiais ir kūnu būti su tais, kurie tavęs taip pasiilgo.

Vandenis

Vis statai ir statai savo lūkesčių namą. O jis griūna kaskart tau uždėjus naują plytą. Neskubėk, susimąstyk, kokie iš tiesų tavo siekiai. Pasiryžk daug ką pakeisti savo gyvenime, tik tada tavo statomas namas virs naujo gyvenimo tvirtove.

Žuvys

Nusprendei „ženytis“? Na ir puiku. Ak, jau nebenori. Irgi gerai. Tu vis dėlto neapsisprendi? Nesiblaškyk kaip žuvis traukiama iš vandens. Prarijai kabliuką, nes norėjai, o dabar jau atsiduok likimui, jis viską sudėlios į savo vietas. 

Šauniausio studentiško leidinio „Njuspeipis“ informacija.

logotipas/Njuspeipis.lt
logotipas/Njuspeipis.lt

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min