Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karas su bendrabučius administruojančia bendrove nesibaigia: VGTU studentai klausia, kodėl turi gyventi tarp žiurkių ir tarakonų

Studentų nufotografuota žiurkė
VGTU studentų nuotr. / Studentų nufotografuota žiurkė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į 15min.lt „Studentų zoną“ ne kartą kreipėsi Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai, besiskundžiantys, jog bendrabučiai prastai tvarkomi. Šį kartą studentai tvirtina gyvenantis tarp žiurkių ir tarakonų.

Susijęs straipsnis: VGTU bendrabučiuose gyvenantys studentai: ar apšnerkštas bendrabutis = tvarka?

„Ne kartą teko skaityti straipsnius internete apie apleistus, netvarkomus ir neprižiūrimus studentų, ypač VGTU, bendrabučius. Tačiau šį kartą, jaučiu, kad situacija yra nebevaldoma, o bendrabučių administracijai yra nusišvilpti“, – laiške 15min.lt aštriausią problemą įvardija studentė.

Pasak merginos, atsiuntusios redakcijai laišką, bendrabučiai yra prastai valomi. 

„Virtuvėse prakiurę kriauklių vamzdžiai, vanduo bėga ant žemės, į virtuvę reikia eiti su batais, nes šlepetės sušlampa, o vandenį nuo grindų išvalo kartą per savaitę. Bendrus dušus valyti dažnai irgi niekas nesivargina. Per dieną dušuose apsilanko apie 60 studentų iš vieno aukšto“, – dėstoma laiške.

Žiurkų rasta tiek aukštų koridoriuose, tiek virtuvėse. Kodėl mes turime gyventi kaip sąvartyne, – piktinasi studentė.

„Ne naujiena, kad studentų bendrabučiuose būna tarakonų. Patiems studentams naikinti juos yra nelogiška, nes tarakonai tiesiog iš vieno kambario migruos į kitą, kas dabar ir vyksta“, – sako ji. 

Pasak VGTU studentės, penktu numeriu pažymėtame VGTU bendrabutyje, esančiame Saulėtekyje, jau maždaug prieš mėnesį buvo prisiveisę žiurkių.

„Apie tai buvo pranešta „Economus“, kurie prižadėjo kenkėjus išnaikinti dar prieš mėnesį. Žiurkų rasta tiek aukštų koridoriuose, tiek virtuvėse. Kodėl mes turime gyventi kaip sąvartyne??? Kodėl administracija žiūri į rimtas problemas pro pirštus? Kur dingsta studentų sumokėti pinigai už bendrabučius, jei net minimalios tvarkos (o kartais ir šildymo) bendrabutyje nėra?“ – lieja tulžį studentė.

Bus papildyta bendrabučius prižiūrinčios bendrovės „Economus“ komentaru.

Studentiškas naujienas sekite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čia verda studentiškas gyvenimas!

VIDEO: Žiurkė VGTU bendraučio virtuvėje
Dėkojame VGTU studentei už nuotrauką ir vaizdo įrašą. Turite vaizdo medžiagos, nuotraukų ar aktualią temą studentams ir jūs? Siųskite viską el. paštu studentai@15min.lt.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min