Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karjeros galimybių renginys „TAVO KELIAS’11“ kviečia su šūkiu: „Ištrauk savo ateitį iš šiukšlių dėžės!“

Karjeros galimybių renginys „TAVO KELIAS’11” kviečia TAVE!
Organizatorių nuotr. / Karjeros galimybių renginys „TAVO KELIAS’11” kviečia TAVE!
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„AIESEC Lietuva“ jau ketvirtus metus organizuoja karjeros renginį „Tavo Kelias‘11“ ir kviečia jame dalyvauti vyresniųjų kursų, neseniai studijas baigusius studentus ir tiesiog galimybių ieškančius jaunus žmones iš visos Lietuvos, jau kovo 7 dieną, „Radisson BLU Hotel Lietuva“, Vilniuje.

Renginyje dalyviai ne tik sužinos apie karjeros galimybes įmonėse, darbo rinkos perspektyvas ir sėkmingą verslo vystymą, bet ir turės progą save TIESIOGIAI pristatyti potencialiems darbdaviams, gauti karjerai vertingų patarimų, užmegzti kontaktų. Projekte dalyvauja sėkmingiausių Lietuvos įmonių – Lietuvos draudimas, Nordea, Danske bankas, Ernst & Young, Tele 2, Omnitel, MARS Lietuva, Displėjaus sistemos – atstovai bei žinomi verslininkai: A. Avulis – „Hanner“ steigėjas ir vadovas, M. Zalatorius – Švedijos prekybos tarybos viceprezidentas Centrinei ir Rytų Europai, R. Vaitkus – Visagino atominės elektrinės išorinių reikalų direktorius. Renginio programoje – patraukliausios Lietuvos įmonės apdovanojimai!

Šiais metais AIESEC Lietuva ir CV–Online atliktame tyrime kovėsi 150 Lietuvos įmonių, TOP 10 įmonių sąraše atsirado naujokų. Įmonės buvo vertinamos ir rinko balus pagal šiuos kriterijus: savo srities lyderė, geras įmonės įvaizdis ir reputacija, įmonės modernumas ir novatoriškumas, geros karjeros galimybės, geros darbo sąlygos. Įmonės buvo reitinguojamos ne tik bendrai, bet ir atskiruose sektoriuose. Ne paslaptis, patraukliausia įmone šiais metais tapo viena iš renginio dalyvių – Lietuvos draudimas.

Renginio organizatoriai, ruošdamiesi renginiui, kartu su CV–Online taip pat atliko apklausą apie jaunimo įsidarbinimo galimybes Lietuvoje. Tyrimas atskleidė, kad, jaunų žmonių nuomone, lemiami veiksniai įsidarbinant yra mokėjimas tinkamai save pristatyti bei sugebėjimas sukurti gerą pirmą įspūdį darbdaviui. Pagrindinė ir aktualiausia šių dienų problema įdarbinimo srityje jaunimui yra ta, kad studijuojantiems ar ką tik studijas baigusiems asmenims, neturintiems aktualios patirties darbo rinkoje įsidarbinti itin sunku. Paradoksalu, tačiau įmonės šiuo metu sulaukia gausybės netinkamų, prastai paruoštų ar net įmonės poreikiams nepritaikytų CV, kurių dauguma ir keliauja būtent į šiukšlių dėžę, tad iš daugybės kandidatų atrinkti gerus darbuotojus taip pat tampa nemenku iššūkiu.
Tokios tyrimo išvados lėmė šių metų projekto tikslą: suorganizuoti renginį, kuriame jauni žmonės išmoktų ir gautų galimybę tinkamai pristatyti save potencialiems darbdaviams, ne tik pirmuoju CV ar motyvaciniu laišku, bet ir tiesioginio pokalbio, darbinių sesijų metu. Renginio šūkis: „Ištrauk savo ateitį iš šiukšlių dėžės! Ateik ir parodyk save!”, drąsiai pabrėžia esamą įsidarbinimo situaciją ir skatina jauną žmogų ieškoti galimybių pačiam, būti originaliu, drąsiu, domėtis darbo rinkos poreikiais.

Tikslams įgyvendinti organizatoriai į renginį pasikvietė vienas didžiausių Lietuvoje įmonių bei žinomus verslo atstovus, kurie dalyvaus mugėje, pateiks darbines sesijas, skaitys pranešimus aktualiomis temomis. Renginio organizatoriai kviečia efektyviai ir naudingai praleisti dieną kartu, įsisavinti naujų žinių bei įgyti patirties bei nepraleisti nei vienos atsiradusios galimybės!

Registruokis ir informacijos ieškok www.tavokelias.lt

Renginys vyks kovo 7 dieną „Radisson BLU Hotel Lietuva“, Vilniuje.

Komentarai
Temos Šiukšlės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min