Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Karjeros kelrodis – VU Karjeros dienos prasideda antradienį!

Karjeros kelrodis – VU Karjeros dienos prasideda antradienį.
VU KD nuotr. / Karjeros kelrodis – VU Karjeros dienos prasideda antradienį.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus universitete prasideda Karjeros dienos. Antradienį, 17 valandą VU centriniuose rūmuose, jau tradiciškai Tearo salėje, vyks atidarymo šventė, kurios metu bus surengta panelinė diskusija „Ko reikia, kad jaunimas sėkmingai įsilietų į darbo rinką?“.

Sulig atidarymo diskusija prasidės renginių ciklas, apimantis per penkiasdešimt renginių, padėsiančių pažvelgti į karjerą iš vis naujų taškų.

Atidarymo diskusijoje dalyvaus dienraščio „Verslo žinios“ vyriausiasis redaktorius Rolandas Barysas, ekonomikos mokslų daktarė Aušra Maldeikienė, „Maxima LT“ Personalo departamento direktorius Ernestas Letukas, advokatų kontoros „Bernotas & Dominas Glimstedt“ partneris Linas Sesickas ir Miglė Morkūnaitė, VU absolventė. Projekto svečių, ne tik visuomenėje žinomų profesionalų ir savo srities ekspertų, bet ir unikalių, charizmatiškų, įkvepiančių asmenybių pavardės garantuoja įdomią, kontraversišką diskusiją. Projekto atidarymo žiūrovams teks ne tik pasyvi stebėtojo pozicija, kiekvienas svečias galės užduoti klausimus bet kuriam iš diskusijos dalyvių.

Iškart po atidarymo, vasario 23 dieną prasidės dviejų savaičių trukmės seminarų ciklas. Nijolė Oželytė, Naglis Šulija, Gražina Sviderskytė, Antanas Zabulis ir kiti lektoriai dalinsis asmenine patirtimi, pasakos apie sudėtingą kelią ir sėkmingą karjerą.

Kovo 7 dieną projekto organizatoriai pakvies į kitokio pobūdžio seminarus – naudingas konsultacijas, kurias ves Karjeros dienose dalyvaujančių įmonių specialistai. Finansinių paslaugų bendrovė „Citco“ padės pasirengti pirmajai dienai darbe. Apie vadovo darbą ir lyderystės talentą išsamiai ir atvirai papasakos „Maxima LT“ personalo vadovas Ernestas Letukas. „Coca-Cola Hellenic“ Baltijos šalių prekybos vadovas Jaak Mikkel, dalindamasis asmenine ir profesine patirtimi, sieks parodyti, kad efektyvus komandinis darbas iš tiesų gali duoti puikių darbo rezultatų. Julita Varanauskienė, AB SEB bankas šeimos finansų ekspertė, apžvelgs dabartines ekonomines tendencijos ir jaunų žmonių asmeninių finansų perspektyvas. Per dvi naudingų konsultacijų savaites studentai turės galimybę sudalyvauti net 21 seminare. Kovo 9 dieną vyks tradicija tampančios orientacinės varžybos „Sudrebink rinką!“, kurių dalyviai, grupėmis keliaudami per įmonėse įsteigtus punktus, susipažins su naujo produkto įdiegimo į rinką etapais.

Kovo 17 dieną „Radisson Blu Hotel Lietuva“ konferencijų ir renginių centre vyks praktiniai įmonių seminarai. Interaktyviuose užsiėmimuose iš anksto užsiregistravę studentai nedidelėmis gruėmis dirbs kartu su įmonių atstovais. Viso projekto metu taip pat vyks ekskursijos į įmones. Renginių ciklą baigs Karjeros mugė Saulėtekio rūmuose kovo 23 dieną.

Detali Karjeros dienų 2011 programa ir registracija į renginius: www.vu-kd.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min