Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos universitetas už savavališkai vykdomą „rotaciją“ pelnė metų improvizacijos vardą

Klaipėdos universitetas už savavališkai vykdomą „rotaciją“ pelnė metų improvizacijos vardą.
LSS nuotr. / Klaipėdos universitetas už savavališkai vykdomą „rotaciją“ pelnė metų improvizacijos vardą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Už magistrantūros studijose taikomą studentų „rotaciją“ Klaipėdos universitetas pelnė metų improvizacijos aukštajame moksle vardą. Aukštosios mokyklos atstovams nominacija buvo įteikta už unikalią Mokslo ir studijų įstatymo interpretaciją.

Tradiciniame Lietuvos studentų sąjungos organizuotame Padėkos vakare Klaipėdos universitetas buvo nominuotas dėl to, jog palankiai sau interpretavo Mokslo ir studijų įstatymą ir Senato nutarimu savavališkai pradėjo skirstyti valstybės pinigus bei organizavo „konkursus“ valstybės finansuojamoms magistrantūros studijų vietoms gauti.

Padėkos šventėje be tradicinių nominacijų (metų improvizacija aukštajame moksle, studentų lyderis, Studentų savivalda, tarptautinis įvykis ir metų projektas) taip pat buvo įteiktos metų fenikso, akademo ir ryšio tilto nominacijos.

Šiais metais už aktyvų dalyvavimą bei tikro kolegos pavyzdį studentų lyderio poziciją užėmė Kauno technologijos universiteto (KTU) Studentų atstovybės prezidentas Justinas Staugaitis.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybei įteikta Studentų savivaldos nominacija už iniciatyvą visus suburti puodeliui arbatos.

Metų tarptautiniu įvykiu tapo Karinos Ufert išrinkimas Europos studentų sąjungos viceprezidente. O už iniciatyvą, kuri garsina Lietuvos studentiją, metų projekto vardą pelnė KTU Studentų atstovybės organizuojamas renginys „Tarptautinis studentų forumas 2011“.

Metų fenikso nominacija buvo įteikta naujai atgimusiai Aleksandro Stulginskio universiteto Studentų atstovybei. Už aktyviai puoselėjamą akademiškumą Metų akademo vardą pelnė Mykolo Romerio universiteto Studentų atstovybės viceprezidentė Birutė Noreikaitė. Metų ryšio tilto nominacija buvo įteikta KTU informacijos ir ryšių su visuomene koordinatoriui Ignui Gaižauskui už puikų vidinį ir išorinį tarpininkavimą.

Šventinis Lietuvos studentų sąjungos Padėkos vakaras – tradicinis organizacijos renginys, skirtas įvertinti svarbiausius su studentų judėjimu ir aukštuoju mokslu susijusius įvykius bei žmones. Metų geriausiais tampa nominantai, kurie surenka daugiausiai Lietuvos studentų sąjungos Tarybos narių balsų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min