Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkursas „Keliauk KITAIP“. Įlanka, kur madingiausias Ievos ir Adomo kostiumas

Lapino įlanka (nudistų stovykla)
Loretos Puidokaitės nuotr. / Lapino įlanka (nudistų stovykla)
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Publikuojame 15min.lt „Studentų zona“ ir aviakompanijos „Ryanair“ organizuoto konkurso „Keliauk KITAIP“ vienos iš nugalėtojų – Loretos Puidokaitės – kelionės pasakojimą!

Daugiau apie konkurso laimėtojas skaitykite čia.

„Keliavome lengvuoju automobiliu trise 13 dienų: Kaunas–Krymas–Kaunas. Visiškai be jokio kelionės planavimo (tik dieną panaršėme po internetą). Net žemėlapius pirkome tada, kai jau visai nebežinojome, kur važiuoti. Iš viso nuvažiavome 5000 km. Ir visa kelionė visiems bendrai kainavo apie 4000 Lt (kuras, maistas, nakvynės, automobilio remontas, bauda milicijai, pramogos, lauktuvės artimiesiems...).

Loretos Puidokaitės nuotr. /Krymas
Loretos Puidokaitės nuotr. /Krymas

Pervažiavom visą Krymo (Ukraina) pakrantę, važiuodami gėrėjomės pačiais nuostabiausiais gamtos vaizdais, nepraleidome progos apžiūrėti gražesnių, įžymesnių ar istorinių objektų, tokių kaip Kregždutės lizdas, Sudako pilis, „Surb chač“ cerkvė, Marmurinė ir Raudonoji olos, Didysis Krymo kanjonas ir t. t. Miegoti teko visur – ir palapinėje, ir automobilyje, ir kalnuose nameliuose, ir pas močiutes, kaip Palangoje. Vienoj vietoj pabūdavom po 1–2 paras.

Dienomis keliaudavom, „kultūrindavomės“, aplankėme visus nudistų pliažus, o vakarais, jei dar nebūdavo išsekusios jėgos, nueidavom į klubą ar šiaip pavaikščiodavom po apylinkes.

Pats didžiausias kelionės atradimas – Lapino įlanka. Tai nudistų stovykla. Čia išbuvome ilgiausiai.

Vos atšilus orams, žmonės su šeimomis susirenka palapines, čiužinius, pasiima visokių kitokių kasdienai reikalingų rakandų, truputį maisto ir važiuoja ten gyventi, kol orai atvėsta. Nėra nieko nuostabesnio, kaip gyventi tarp kalnų ir jūros visiškai be jokios civilizacijos, be kompiuterių, televizorių ar telefonų, kasdieninių rūpesčių ir net be rūbų! Niekas tavęs nevaržo! Net sezono valgyklėlėse ar maisto parduotuvėlėse (suręstose palapinėse) pardavėjai, virėjai ar pirkėjai būdavo apsirengę „Ievos ir Adomo kostiumais“.

Į tokią kelionę leidomės jau dvi vasaras iš eilės, tik antrą kartą jau turėjome kelionės tikslą – Lapino įlanka. Ir važiuosime ten dar, ir dar...“

Loretos Puidokaitės nuotr. /Lapino įlanka (nudistų stovykla)
Loretos Puidokaitės nuotr. /Lapino įlanka (nudistų stovykla)

 

Komentarai
Šioje istorijoje Kostiumas, Krymas, Mada
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min