Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Konkurso „Abituriento transportas“ nugalėtojas: dabar kelyje elgsiuos dar atsakingiau (nuotraukos)

Konkurso „Abituriento transportas“ nugalėtojas Kasparas
Žilvino Pekarsko / 15min nuotr. / Konkurso „Abituriento transportas“ nugalėtojas Kasparas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuotraukų konkurso „Abituriento transportas“,„15min“ skaitytojų sprendimu, tapęs Kasparas Turonis teigia, kad gautas laimėjimas įpareigoja.

„Dabar gatvėse turėsiu elgtis dar atsakingiau, į vairavimą žiūrėti rimčiau ir laikytis visų „Sėkmės kelio“ sutarties sąlygų. Taip pat, galėsiu įamžinti savo gyvenimo akimirkas nauju fotoaparatu“, – teigė Kasparas.

Žilvino Pekarsko/15min.lt nuotr./Konkurso „Abituriento transportas“ nugalėtojas Kasparas
Žilvino Pekarsko/15min.lt nuotr./Konkurso „Abituriento transportas“ nugalėtojas Kasparas

Anot vaikino, laimėjimas nėra visiškai netikėtas.  „Mano automobilis nėra tradicinis Lietuvos keliuose, todėl tikėjausi sulaukti palaikymo. Aišku, padėjo ir draugai bei pažįstami. Esu labai labai dėkingas“, – kalbėjo konkurso nugalėtojas.

Paklaustas, kodėl prisidėjo prie akcijos „Sėkmės kelias“, Kasparas teigė, jog jo sprendimą paskatino dažni pranešimai apie nelaimes keliuose, kuriose nukenčia jauni vairuotojai.

„Pasirašydamas sutartį, norėjau sau ir kitiems parodyti, kad į vairavimą reikia žiūrėti rimtai. Mano manymu, saugiai vairuoti nėra sudėtinga. Užtenka nesistengti kažko įrodyti savo vairavimu, o tiesiog ramiai pasiekti savo kelionės tikslą“, – mano vaikinas.

Kasparas ragina ir kitus jaunus žmones pasirašyti „Sėkmės kelio“ sutartį.

„Kiekvienas pasirašęs įsipareigoja ne tik sau, bet ir kitiems būti atsakingas. Nepakanka vien „Kelių eismo taisyklių“ laikymosi. Dalyvavimas eisme susideda dar ir iš atsakomybės bei pagarbos sau ir
kitiems“, – teigė jaunuolis.

Anot jo, „Sėkmės kelio“ sutartyje puikiai perteikiama kaina, kurią tenka mokėti jos nesilaikant.

„Juk sveikata ir gyvybė – brangiausias žmogaus turtas. Todėl, norint būti bendruomenės nariu ,sutarties sąlygas reikia atsiminti ir apgalvoti prieš sėdant prie vairo. Tik tada bus taip, kaip parašyta sutartyje: „Sėkmė šypsosis kiekviename gyvenimo žingsnyje“, – įsitikinęs konkurso nugalėtojas.

Kasparui atiteko skaitmeninis fotoaparatas, kurį dovanoja Susisiekimo ministerija, linkinti abiturientams sėkmingos naujo kelio pradžios ir primenanti atsakingai elgtis kelyje.

Komentarai
Šioje istorijoje Abiturientai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min