Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

KSU studentai įsikurs moderniose laboratorijose ir naujose kūrybinėse erdvėse

KSU studentai įsikurs moderniose auditorijose
KSU nuotr. / KSU studentai įsikurs moderniose laboratorijose
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kazimiero Simonavičiaus universiteto studentai jau šį rudenį įsikurs pirmajame Lietuvoje Audiovizualinių menų industrijų inkubatoriuje (AMII). Jau dabar čia veikia Audiovizualinių technologijų, 3D modeliavimo, Multimedijos platformų, bei Virtualių aplinkų laboratorijos, Kompiuterinės grafikos stotis.

Darbui laboratorijose naudojama profesionali audio ir video technika. Taip pat įrengta ir daugiau nei 20 darbo vietų KSU verslumo skatinimo veikloms bei organizuojamiems projektams vykdyti.

Naujų, itin modernių laboratorijų diegimo, inovatyvių bei kūrybinių erdvių kūrimo Kazimiero Simonavičiaus universiteto studijų procese tikslas – pagerinti studijų kokybę, sukurti didesnį prieinamumą, KSU studentams ir dėstytojams, prie vis labiau populiarėjančių platformų. Studentams čia vyks ne tik programavimo, fotografijos, muzikos, mados industrijos ir kiti kursai, bet bus ir praktiškai realizuojami dizaino, mados, kino ir kt. projektai.

Naujose KSU erdvėse taip pat įkurta Erdvinio kino garso suvedimo, Sinchroninių triukšmų įrašymo, Balso ir dialogų įrašymo studijos, Garso ir Vaizdo montažinės, Rezidavimo patalpos, Peržiūrų salė, Repeticijų salė su projekcija.

Šiuolaikinius reikalavimus atitinkanti audiovizualinių menų mokomoji industrijos bazė, kurioje įsikurs Kazimiero Simonavičiaus universitetas, veiks Lietuvos kino studijos patalpose, Audiovizualinių menų industrijų inkubatoriuje.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min