Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos kūno kultūros akademijos rektoriaus pareigas užimti pareiškė norą du kandidatai

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kovo 10 d. pasibaigė laikotarpis, kurio metu kandidatai Lietuvos kūno kultūros akademijos rektoriaus pareigoms užimti galėjo pateikti reikalingus dokumentus.

Antradienį, kovo 15 d., LKKA Taryba, vadovaujama pirmininko Arūno Kučiko, atplėšė vokus su kandidatų dokumentais. Po Tarybos posėdžio paaiškėjo, kad į LKKA rektoriaus postą pretenduoja iki šiol rektoriaus pareigas ėjęs profesorius Albertas Skurvydas ir LKKA Rekreacijos, turizmo ir sporto vadybos katedros docentas Rimantas Mikalauskas.

„Akademijos rektoriaus pareigas užimti pareiškė norą du kandidatai. Iš pretendentų reikalaujama turėti mokslo laipsnį, pedagoginės ir vadybinės patirties bei pateikti penkerių metų Akademijos raidos koncepciją. Dabar Taryba išsamiai išanalizuos pretendentų paraiškas, o vėliau ketiname susitikti su kandidatais. Tikiuosi, kad naująjį rektorių pavyks išrinkti iki balandžio pradžios“, – sakė Akademijos Tarybos pirmininkas Arūnas Kučikas.

Kovo 28 d. 13 val. šaukiamas LKKA Tarybos posėdis, skirtas pretendentų į rektoriaus pareigas susitikimui su Tarybos nariais. Po susitikimo Taryba slaptu balsavimu rinks naująjį rektorių.

Komentarai
Temos Akademija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min