Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos sveikatos mokslų universitetui vadovaus prof. dr. Remigijus Žaliūnas

Prof. dr. R.Žaliūnas iki šiol vadovavo Kauno medicinos universitetui.
Universiteto nuotr. / Prof. dr. R.Žaliūnas iki šiol vadovavo Kauno medicinos universitetui.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vasarą įkurto Lietuvos sveikatos mokslų universiteto pirmuoju rektoriumi tapo profesorius habilituotas mokslų daktaras Remigijus Žaliūnas.

Tai paaiškėjo penktadienį vykusiame universiteto tarybos posėdyje. Aukštosios mokyklos rektorius išrinktas slapto balsavimo būdu.

Konkurse taip pat dalyvavo bei savo koncepcijas pristatė prof. habil.dr. Irena Misevičienė bei prof. dr. Leonas Valius.

„Universitetas egzistuoja ne pats sau arba vien tik dėl mokslo žinių kūrimo ir studijų veiklos, žmogaus ir gyvūno sveikatos priežiūros paslaugų teikimo. Jo veikla yra orientuota į visuomenės poreikius, pripažįstant ir socialinę organizacijos atsakomybę“, – pristatydamas savo viziją, kalbėjo prof. dr. R.Žaliūnas.

Paskelbus, jog jis išrinktas pirmuoju Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, į kurį susijungė Kauno medicinos mokslų universitetas ir Lietuvos veterinarijos akademija, rektoriumi, akademikas žadėjo skatinti glaudų bendradarbiavimą ne tik tarp universiteto padalinių, bet ir žiniasklaidos.

„Glaudūs ryšiai tarp nacionalinių organizacijų ir universiteto vadovų, Vyriausybės ir Seimo narių, žiniasklaidos, dėstytojų, mokslo darbuotojų, studentų, visuomeninių organizacijų atstovų yra reikalingi tęsiant pradėtus darbus“, – sakė prof. dr. R.Žaliūnas. Iki šiol jis vadovavo Kauno medicinos universitetui, kuris vasarą tapo yra naujojo – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto – dalimi.

Lietuvos mokslų universiteto rektoriaus pareigas prof. dr. R.Žaliūnas eis penkerius metus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min