Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LSAS prezidente tapo Ieva Dičmonaitė

Ieva Dičmonaitė
LSAS nuotr. / Ieva Dičmonaitė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šeštadienį Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje vykusioje Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) ataskaitinėje – rinkiminėje konferencijoje, pusantrų metų prezidentės kadencijai buvo išrinkta Ieva Dičmonaitė, kuri vadovaus organizacijai 2011–2012 metais. Ji pakeitė prieš tai kadenciją organizacijai vadovavusį Arūną Mark.

I.Dičmonaitė jau trejus metus aktyviai veikė LSAS veikloje, dirbo socialinių klausimų ir akademinio proceso reikalų koordinatore. I.Dičmonaitė vedė socialinės ir akademinės aplinkos aukštojoje mokykloje, Bolonijos proceso ir jo įgyvendinimo, veiklos planavimo ir savianalizės, komandos formavimo ir komandinio darbo, žmogiškųjų išteklių vadybos studentų atstovybių nariams seminarus.

Nuo 2010 m. I.Dičmonaitė yra Švietimo mainų ir paramos fondo tarptautinių studijų komisijos narė bei Lietuvos Valstybinio studijų fondo valdybos, paskolų bei valstybės paramos išeivijos ir lietuvių kilmės užsieniečių vaikams, vaikaičiams, provaikaičiams skyrimo komisijų narė. Naujoji LSAS vadovė taip pat atstovavo Lietuvos studentams Europos studentų sąjungoje, Šiaurės ir Baltijos šalių studentų sąjungoje, dirbo vykdant LSAS projektus, buvo deleguota į įvairias darbo grupes.

LSAS Kongreso metu taip pat buvo patvirtinta LSAS veiklos ir kontrolės komisijos už 2009–2011 metus bei LSAS finansinės atskaitomybės už 2010 metus ataskaitos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min