Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LSAS ragina studentus dalyvauti visuotiniame gyventojų surašyme

Internetas
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Internetas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) informuoja, jog Statistikos departamento vykdomas visuotinis gyventojų surašymas, kovo 1–14 dienomis yra pasiekiamas ir studentams ypač patogiu elektroniniu būdu.

LSAS atkreipia dėmesį, jog studentai turi susirašyti būsto, kuriame gyvena, adresu, nepriklausomai nuo to, kur yra deklaravę savo gyvenamąją vietą. Susirašyti turėtų ir užsienio šalių studentai, atvykę studijuoti metams ir ilgesniam laikotarpiui.

Prisijungti prie elektroninės visuotinio gyventojų surašymo sistemos galima jungiantis per el.valdžios vartus (naudojantis e.bankininkyste arba e.parašu) arba suvedant asmens tapatybės kortelės ar asmens paso duomenis. Statistikos departamentas informuoja, jog, pildant surašymo lapą, dalis gyventojo ir jo būsto duomenų bus pateikta iš administracinių šaltinių (Gyventojų, Nekilnojamojo turto, Adresų registrų, SODROS duomenų bazės).

Duomenis galima bus tikslinti viso elektroninio gyventojų surašymo metu. Vienu kartu surašomi visi būsto gyventojai, tačiau pateikiant duomenis už kitus asmenis, reikia žinoti ir jų asmens kodus.

Elektroniniu būdu nesusirašiusius gyventojus nuo balandžio 5 iki gegužės 9 d. lankys surašinėtojai.

Užpildyti surašymo lapą galite interneto svetainėje www.esurasymas.lt. Daugiau informacijos apie visuotinį gyventojų surašymą rasite Statistikos departamento svetainėje www.stat.gov.lt.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min