Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mano ateinančio pusmečio šūkis – „Kiekvienas turime išdrįsti palikti savo komforto zoną, kad patirtume stebuklus“

Vytautas Ulozas
Asmeninio archyvo nuotr. / Vytautas Ulozas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Štai aš ir vėl kelyje. Praleidęs beveik du mėnesius Lietuvoje ir spėjęs nuveikti daug įdomių dalykų, dabar sėdžiu vienas traukinyje su savo lagaminu ir dardu Minsko link. Na, bet kaip sako per telivizijos laidas, tiems, kas tik ką prisijungėte – apie viską iš pradžių.

Aš vardu Vytautas, mokausi ISM Ekonomikos ir Vadybos universitete. Jau trečius metus anglų kalba studijuoju ekonomiką ir politiką, o antrą semestrą iš eilės pasirinkau praleisti ne Lietuvoje, o mainų universitete. Praėjusį semestrą praleidau Prancūzijoje (ERASMUS pasakojimus iš Prancūzijos ir ne tik rasite čia), o šį kartą svajonės veda gerokai toliau – iki pačios tolimosios Australijos.

Asmeninio archyvo nuotr./Kelionėje gimęs piešinys
Asmeninio archyvo nuotr./Kelionėje gimęs piešinys

Visą gyvenimą svajojau aplankyti šią šalį, kuri karo metais tapo prieglobščiu daliai mano giminaičių. Taip sutapo, kad pernai ISM universitetas pasirašė dvišalę bendradarbiavimo ir mainų sutartį su Balarato universitetu Australijoje. Tai sužinojęs iš karto apsisprendžiau kandidaduoti būtent į šį universitetą ir galų gale buvau išrinktas keliauti į šią milžinišką salą, esančią kitoje gaublio pusėje, už 15 tūkst. kilometrų nuo Lietuvėlės.

Tokia trumpa įžanga. Prireikė nemažai pasiruošimo ir įvairių formalomų tvarkymo, kad ši svajonė išsipildytų, bet apie juos po truputėlį papasakosiu vėliau. Tikiuosi pavyks išsaugoti įkvėpimą rašymui ir visą semestrą dalintis savo įspūdžiais. Būkite atlaidūs, juk vis dėlto tai – tik dienoraštis, tačiau tikiuosi, kad mano patyrimai leis Jums nors kiek priartėti prie tolimosios Australijos, o kai ką galbūt net įkvėps vytis savo didžių svajonių. Kiekvienas turime išdrįsti palikti savo komforto zoną, kad patirtume stebuklus. Būtent toks mano ateinančio pusmečio šūkis, kurį sedėdamas traukinyje pabandžiau iliustruoti piešiniu. Laukite naujienų, o aš linkiu gero skaitymo!

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min