Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ministerija pritaria: laukiantiems LSP studentams lengvatos turi galioti

Dainius Dikšaitis
LSS nuotr. / Dainius Dikšaitis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį Susisiekimo ministerija oficialiai nurodė atsižvelgti į raginimus netaikyti sankcijų studentams, kurie naudojasi aukštųjų mokyklų išduotomis pažymomis viešajame transporte, teigiama Lietuvos studentų sąjungos (LSS) pranešime.

Lietuvos Respublikos Susisiekimo ministerija gavo Studentų sąjungos kreipimąsi dėl transporto lengvatų taikymo studentams spalio mėnesį. Ministerija siūlo atsižvelgti į prašymą ir tiems, kurie dar nėra gavę savo pažymėjimų, iki spalio 20 dienos pripažinti pažymas lengvatoms gauti.

„Dėl užtrukusio studentų pažymėjimų išdavimo, kurio priežastys yra viešai žinomos, Susisiekimo ministerijos raštas turėtų būti laikomas pakankamu pagrindu nebausti studentų, kurie savo teisę į lengvatas bando pagrįsti aukštųjų mokyklų išduotomis pažymomis. Pažymos turi patvirtinti, kad studentas šiuo metu studijuoja aukštojoje mokykloje“, – teigia Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Dainius Dikšaitis.

Ministerijos raštas, kuriame Valstybinei kelių transporto inspekcijai, o taip pat AB „Lietuvos geležinkeliai“, AB „Smiltynės perkėla“, Lietuvos savivaldybių asociacijai ir Vilniaus savivaldybės įmonei „Susisiekimo paslaugos“ siūloma atsižvelgti studentų atstovų prašymus nebausti studentų, persiųstas asmeniškai Lietuvos studentų sąjungos prezidentui D. Dikšaičiui. Raštą pasirašė Susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas.

LSS primena, jog dėl elektroninio bilieto diegimo į naujos kartos studentų pažymėjimus, šių dokumentų gamyba užtruko. Dėl šios priežasties studentai visą rugsėjo mėnesį  galėjo naudotis lengvatiniais bilietais viešajame transporte tik su aukštųjų mokyklų išduotomis pažymomis. Pasibaigus ministro įsakymo galiojimui dėl šių pažymų pripažinimo, studentų atstovai kreipėsi į Susisiekimo ministeriją dėl transporto lengvatų studentams analogišku būdu ir spalio mėnesį.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min