Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Moksleiviai ir studentai kviečiami dalyvauti konkurse kovai su diskriminacija bei parodyti savo kūrybiškumą

Pavadinimas
Pavadinimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Fotografijos ir kino klubas kartu su programa „Be etikečių“ ir Žmogaus teisių stebėjimo institutu skelbia trumpametražių filmukų ir fotografijų konkursą „Kaip žuvis  vandeny“. Konkurso idėja – kovoti su diskriminacijos apraiškomis ir skatinti toleranciją visuomenėje. 

Šūkis „Kitoks, bet savas“ apibūdina pagrindinę konkurso idėją. „Šiais metais konkursą pasitinkame šūkiu „Kitoks, bet savas“. Remdamiesi naujuoju šūkiu, kviečiame jaunus žmones parodyti, jog visi esame labai skirtingi, tačiau, nepaisant visko, esame savi vieni kitiems ir jaučiamės puikiai – kaip žuvys vandeny. O kūryba ir bendradarbiavimas – tai du patys geriausi būdai išreikšti savo toleranciją, platų laisvės bei visuomenės suvokimą“., – sako viena iš konkurso organizatorių Viktorija Šimulynaitė. 

Toleranciją skatinantis konkursas yra organizuojamas antrus metus. 2010 metų kovo mėnesį vykusiame konkurse laimėtojai džiaugėsi „Meno avilio“ dovanotais video kursais. Šių metų naujovė – konkurse dalyvaus ne tik vaizdo įrašai, bet ir fotografijos. „Pernai sulaukėme nemažo susidomėjimo. Šįmet norime suteikti daugiau galimybių kūrybiškai atvaizduoti tolerancijos temą“, – teigia Agota Stašytė. 

Konkurse gali dalyvauti studentai bei moksleiviai individualiai arba komandomis, sudarytomis iki trijų žmonių. Tikslas – sukurti kuo įdomesnį ir turiningesnį kūrinį. Kviečiame siųsti savo trumpametražius (iki 2 minučių) DVD – Video (MPEG – 2) formato filmus arba A5 formato nuotraukas šiuo adresu:  Vilniaus Universiteto Studentų atstovybė Universiteto g. 3, Observatorijos kiemelis LT–01513, Vilnius 

Konkursiniai darbai laukiami iki balandžio 30 dienos. Nugalėtojų laukia 12 paskaitų ciklo Meno avilio organizuojami video kursai bei kiti puikūs prizai.

Komisijos išrinkti geriausi trumpametražiai filmai bus rodomi gegužės 21 d. kino teatre „Pasaka“, nuotraukos bus eksponuojamos visą gegužės mėnesį „Fluxus ministerijoje“ ir prekybos centre „Panorama“. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min