Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Mokslo metus studentai kviečiami pradėti dainuojant „ruDUO ruDUO“

Mokslo metus studentai kviečiami pradėti dainuojant „ruDUO ruDUO“.
Organizatorių nuotr. / Mokslo metus studentai kviečiami pradėti dainuojant „ruDUO ruDUO“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Renginys: „ruDUO ruDUO“ – tai jaunatviškas vakarėlis, per kurį mikliai išleidi pinigus, kuriuos laikei užsislėpęs studijoms. Tai – vakarėlis po kurio negrįžti namo iki ryto, nes sėdi Doke ir diskutuoji su nepažįstamais iki prašvinta...

Data/laikas: 2010 m. rugsėjo 3 d., durys atsidaro 19 val.

Dalyviai: Malcolm Lincoln (www.myspace.com/malcolmlincoln);
Golden Parazyth (http://www.myspace.com/gparazyth) ;

Programoje: „Švyturio menų dokas“ ir Klaipėdos universiteto studentų sąjunga  kviečia pradėti mokslo metus dainuojant „ruDUO ruDUO“.

Nuo 19 val. Doko erdvėse įsikurs Klaipėdos universiteto miestelis, leisiantis artimiau supažinti su KU akademinėmis organizacijomis: Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubas A.L.L., KU TV, Savi klubas, Gamtininkų klubas, Muzikinio projekto „Solo“ studija, „Meno rato“ dirbtuvės, KUSS būstinė.

22 val. rudens stilistika paremtas renginys pateiks dvi NAUJIENAS: „Golden Parazyth“ su nauja programa naujojo albumo išvakėrese ir elektro–pop duetas „Malcolm Lincoln“ su debiutinio albumo pristatymu. Tai 2010 metų „Eurovizijos“ dalyviai iš Estijos, kuriuos šiuo metu „globuoja“ stambiausia pasaulyje leidybinė agentūra „Universal Music” (Suomijos skyrius).

Po dviejų stilingų atlikėjų pasirodymo – pašėlęs indie rock‘n‘roll setas, kurio programoje Klaxon, Xiu Xiu, Arcade Fire, The Kills, Babyshambles, Hjaltalin ir kiti pasauliniai hitai.

Taip pat Jūsų laukia azartiški žaidimai, rungtys, viktorinos ir ypatingos dovanos.

Bilieto kaina: 15 Lt., studentams – 12 Lt.

Naujoji uosto g. 3 (įėjimas Šiaurės rage, dešinėje Danės krantinėje), Klaipėda.

Nostalgiškai nuteikiantis ruduo „Švyturio menų doke“ prasidės rugsėjo 3 d. su įvairiaspalvės estrados kupinu renginiu „Ruduo ruduo“. Šis dvigubas Poliarizuotų Stiklų sentimentalaus kūrinio pavadinimas pasirinktas ne šiaip sau – rudens kvadratą melancholiškais, bet linksmais pasirodymais braižys du duetai: estai Malcolm... Lincoln ir lietuviai Golden Parazyth su beveik nuolatiniu kompanionu, klavišininku K@.

Gegužės mėnesį su estais Ewert And The Two Dragons startavęs Švyturio menų dokas šuoliui į rudens sezoną visai netyčia pasirinko kolektyvą taip pat iš tos pačios šalies. Malcolm Lincoln – tai nauja Estijos electro–pop grupė, kurios įkūrėjas – vokalistas Robin Juhkental. Gyvų pasirodymų metu jį su bosine gitara papildo Madis Kubu a.k.a. Fretless Rämbu. Ant scenos jie kartu ypatingai gyvi, pasižymi sinchronizuotais judesiais ir galantiškais kostiumais.

Daugumai Malcolm Lincoln žinomi iš Lietuvoje populiaraus „Eurovizijos“ konkurso – šiais metais jie atstovavo Estiją su šiaurietiškai už širdies griebiančia daina „Sirens“. Pastaroji daina – bene vienintelis romantiškas grupės nukrypimas. Gegužės mėnesį kompanijos „Universal Music Finland & Baltics“ išleistame debiutiniame albume „Loaded with Zoul“ daugiausia skamba pozityvios modernios elektroninės muzikos kūriniai su šiokia tokia senosios mokyklos įtaka.

Svečius apšildys savo gimtadienį tą dieną švęsiantis ir trečiąjį albumą ruošiantis Golden Parazyth. Neverta net abejoti, jog programoje skambės naujos kūrybos dainų, o jas šiltais sintezatoriaus garso lazeriais sustiprins klavišininkas K@.

http://www.myspace.com/malcolmlincoln
http://www.facebook.com/Malcolm–Lincoln/364716273628
http://www.myspace.com/gparazyth
http://www.facebook.com/GoldenParazyth

Nuo 19 iki 22 val. Doko erdvėse įsikurs Klaipėdos universiteto miestelis, leisiantis artimiau susipažinti su akademinėmis organizacijomis: Klaipėdos aktyvaus laisvalaikio klubas A.L.L., KU TV, Savi klubas, Gamtininkų klubas, Muzikinio projekto „Solo“ studija, „Meno rato“ dirbtuvės, KUSS būstinė.

Taip pat lauks azartiški žaidimai, rungtys, viktorinos ir ypatingos dovanos.

Po koncerto – rokoteka.

Durys atidaromos 19 val. Koncerto pradžia – 22 val.

Išankstiniai bilietai internetu – http://dokas.info/bilietai/92 (renginio dieną nebeparduodami).

Daugiau informacijos: http://www.facebook.com/?sk=events#!/event.php?eid=142208382482993
www.dokas.info 

Komentarai
Šioje istorijoje Studentas, Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min