Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

MRU – Azijos-Europos atstovai diskutuos, kaip pagerinti jaunimo ir vyresnės kartos tarpusavio supratimą

MRU – Azijos-Europos atstovai diskutuos, kaip pagerinti jaunimo ir vyresnės kartos tarpusavio supratimą.
MRU/Vidūno Gelumbausko nuotr. / MRU – Azijos-Europos atstovai diskutuos, kaip pagerinti jaunimo ir vyresnės kartos tarpusavio supratimą.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį Mykolo Romerio universitete (MRU) rengiamo tarptautinio dviejų regionų – Azijos ir Europos atstovų dialogo metu bus siekiama aptarti jaunimo vaidmenį mažinant neigiamas senstančios populiacijos pasekmes.

Renginio pradžia – 16:30 val. (I-414 aud.), jį organizuoja Azijos-Europos fondas (ASEF), šio fondo universitetų alumnų tinklas (ASEFUAN) ir Mykolo Romerio universitetas.

Dialogo „Demografiniai pokyčiai Azijoje ir Europoje: iššūkiai jaunimui“ metu jaunimo ir švietimo organizacijų atstovai bei tarptautinio Azijos-Europos Fondo tarybos vadovai iš įvairių Europos ir Azijos šalių susitiks pasidalinti nuomonėmis bei patirtimi, vertindami šiuos iššūkius iš dviejų regionų perspektyvų.

Renginio metu pranešėjai iš Lietuvos, Suomijos, Filipinų ir Singapūro dalinsis naujausiais šio globalaus iššūkio aspektais ir su susirinksiančiais jaunimo organizacijų bei politikos atstovais diskutuos demografijos vystymo klausimais, daugiausia dėmesio skirdami problemoms, kylančioms dėl senstančios visuomenės. Svarbiausios diskusijos sritys koncentruosis ties galimomis jaunimo iniciatyvomis, programomis ir kitomis priemonėmis, kurios galėtų paskatinti jaunesnės ir vyresnės kartos solidarumą. Mūsų šalies pranešėjai dialoge – MRU studijų prorektorius doc. dr. Giedrius Viliūnas ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) valdybos narys Julius Pagojus.

Pažymėdama šį renginį ASEF Mykolo Romerio Universitetui padovanos knygų. Bus padovanota 115 naujausių ASEF knygų įvairiomis temomis: meno, kultūros, išsilavinimo, žmogaus teisių, vadovavimo, tarpkultūrinio dialogo, žiniasklaidos ir jaunimo klausimais.

Diskusija ir knygų įteikimas rengiamas kartu su 26-uoju ASEF Vadovų Tarybos Susitikimu, vyksiančiu gegužės 12-13 dienomis Vilniuje. Į dviejų dienų susitikimą susirinka ASEF Vadovų Tarybos nariai ar jų atstovai, kurie peržvelgs ASEF strategiją ir veiklos kryptis.

Mykolo Romerio universiteto atstovai aktyviai dalyvauja Azijos-Europos fondo veikloje – vyksta į organizuojamas konferencijas, seminarus, bendradarbiauja įgyvendinant įvairius projektus.

Azijos-Europos fondas – tai tarpvalstybinė organizacija, įkurta 1997 m. vasarį. ASEM šiuo metu sudaro 48 šalys narės. Fondo veiklos tikslas – skatinti tarpusavio supratimą tarp Azijos-Europos valstybių, įgyvendinant akademinius, kultūrinius ir kitus projektus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min