Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

MRU intensyvina bendradarbiavimą su Pietų Korėjos universitetais

MRU intensyvina bendradarbiavimą su Pietų Korėjos universitetais.
MRU nuotr. / MRU intensyvina bendradarbiavimą su Pietų Korėjos universitetais.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį Mykolo Romerio universitete (MRU) lankysis Gangneung-Wonju nacionalinio universiteto (Pietų Korėja) delegacija, vadovaujama rektoriaus Song Han.

9.30 val. svečiai susitiks su MRU rektoriumi prof. A. Pumpučiu, po to jiems bus rengiama ekskursija po Universitetą.

11.30 val. numatomas bendradarbiavimo ir studentų mainų sutarčių tarp Mykolo Romerio ir Gangneung–Wonju universitetų pasirašymas.

Sutartys atvers naujas plačias galimybes MRU mokslininkams dalyvauti bendruose projektuose su partneriais, o studentams – vykti studijuoti į Pietų Korėją, susipažinti su šia sparčiai besivystančią šalimi.

Bendradarbiavimu su Gangneung–Wonju nacionalinio universitetu MRU intensyvina ryšius su Pietų Korėjos aukštosiomis mokyklomis. 2007 m. buvo pasirašyta akademinių mainų sutartis su Ewha ir bendradarbiavimo sutartis su Ajou universitetais. 2010 m. lapkritį Mykolo Romerio universiteto rektorius prof. A.Pumputis vizito Seule metu pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Korėjos universiteto rektoriumi prof. Ki–Su Lee. Pagal šią sutartį rengiamas bendradarbiavimas jungtinių studijų programų kūrime, dalyvavimas bendruose moksliniuose tyrimuose, tarptautinių organizacijų finansuojamuose projektuose ir programose, studentų, akademinio ir administracinio personalo mainai, konferencijų rengimas, kultūrinis bendradarbiavimas.

Nuo 2008-ųjų kiekvienais metais į Pietų Korėjos universitetus išvyksta 3–4 MRU studentai iš įvairių fakultetų. 2009/2010 mokslo metais šioje šalyje studijavo 7 studentai iš Universiteto.

Pietų Korėjoje informacinių technologijų inovacijų klausimais šiuo metu vieši MRU Socialinės informatikos dekanas doc. dr. Saulius Norvaišas.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min