Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

MRU SMD kviečia pažinti kitokį akademiškumą „Mokslinės minties šventėje 2011“

Mykolo Romerio universitetas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Mykolo Romerio universitetas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

ES valstybių narių naudojamos priemonės užkardant terorizmą ir jų santykis su žmogaus teisėmis bei laisvėmis; Teisė į privatumą internete; Progresinio gyventojų pajamų mokesčio įgyvendinimo Lietuvoje pliusai ir minusai; Multikultūralizmas Kanadoje – šios bei kitos labai įvairios temos dvi dienas bus aktyviai studentų nagrinėjamos Mykolo Romerio universitete.

Jau trylikti metai iš eilės Mykolo Romerio universiteto Studentų mokslinė draugija (MRU SMD) su didžiuliu entuziazmu ir ryškiomis idėjomis organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją “Mokslinės minties šventė 2011” (http://smd.mruni.eu/index.php/news/naujiena/55/).

Kovo 30-31 dienomis tradiciškai Mykolo Romerio universitete šurmuliuosiančio renginio metu studentai pasiryžę įrodyti, jog akademinė veikla ir mokslinės žinios gali suspindėti visai kitoje, ryškesnėje nei įprasta šviesoje.

Tarptautinės konferencijos, globojamos Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininko Gintaro Kryževičiaus, teatralizuotas atidarymas numatytas kovo 30 dieną, 9 val. 30 min. Mykolo Romerio universiteto II-233 auditorijoje.

Abi Konferencijos dienas įvairiomis socialinių mokslų temomis bus perskaityta virš 40 parengtų studentų mokslinių pranešimų, rengiamos interaktyvios diskusijos (pranešimų programą galima rasti: http://www.mruni.eu/lt/naujienos/detail.php?el=102084&section=143).

Studentai, atstovaujantys 13 MRU mokslinių sekcijų, parengtus pranešimus socialinės politikos, ekonomikos ir finansų, tarptautinės teisės bei politikos, teisės aktualijų, demokratinės santvarkos ir teisinės valstybės temomis pristatys lietuvių ir užsienio kalbomis.

Studentų parengti pranešimai pretenduoja tapti sėkmingos jų karjeros kelio pradžia. Jaunoji akademinės bendruomenės karta vis aktyviau investuoja į savo mokslinį kapitalą.

Šios šventės metu geriausių straipsnių autoriai ir turi galimybę savo mintimis pasidalyti su itin plačia auditorija. Kaip ir kiekvienais metai prieš „Mokslinės minties šventę“ išleidžiama knyga, kurioje galima rasti pačius geriausius studentų darbus.

Kovo 30-osios dienos vakarą įvyks specialiai „Mokslinės minties šventei 2011“ pastatyto ir į antikos laikus nukelsiančio spektaklio premjera. Šventės uždarymo socialinis vakaras įvyks kovo 31 d. viešbutyje „Artis“, vakaro pradžia 19 val.

Vakaro metu vyksta jau tradicine tapusi viktorina, skirta nuotaikingoms akademinės bendruomenės – studentų ar jų dėstytojų simbolinėms varžyboms. Šventės uždarymo vakaro metu taip pat vyks ir aukcionas, visad sulaukiantis didelio susidomėjimo ir emocijų. Aukciono dalyviai galės įsigyti Universiteto vadovybės bei dėstytojų specialiai šiam tikslui padovanotų daiktų, o jo metu surinkti pinigai bus paaukojami MRU SMD globojamiems vaikų namams

Mykolo Romerio universiteto studentų mokslinė draugija kviečia atvykti ir dalyvauti „Mokslinėje minties šventės 2011“ renginiuose! „Mes už kitokį akademiškumą – skirtą kiekvienam!“, - pabrėžia MRU SMD.

Mokslinės minties šventės“ ištakos siekia 1999 metus. Tuomet visai nedidelė Teisės filosofijos mokslinė sekcijos studentų grupelė sumanė surengti mokslinę diskusiją įvairiausiomis ir aktualiausiomis įvairių iš pradžių teisės, o vėliau ir kitų mokslo šakų temomis. Per trylika gyvavimo metų „Mokslinės minties šventė“ sukaupė daug patirties, suformavo savo tradicijas, kurių tąsa, nuolatinis judėjimas ir atsinaujinimas, nuolat didėjantis konferencijos dalyvių skaičius, rodo, kad šis renginys tapo neatsiejama mokslo pažinimo proceso dalimi.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min