Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

MRU teisės fakulteto dekane patvirtinta Rima Ažubalytė

Mykolo Romerio universitetas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Mykolo Romerio universitetas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mykolo Romerio universiteto (MRU) senatas vienbalsiai nutarė patvirtinti doc. dr. Rimą Ažubalytę Teisės fakulteto dekanės pareigoms. Tą pačią dieną Universiteto rektorius prof. Alvydas Pumputis pasirašė įsakymą dėl R. Ažubalytės skyrimo šioms pareigoms.

MRU kancleris doc. dr. Saulius Spurga džiaugėsi, kad tai pirmoji Universiteto absolventė nuosekliai subrendusi iki fakulteto vadovės, teigiama išplatintame pranešime.

Rima Ažubalytė 1996 m. yra baigusi Universitete teisės magistrantūrą, o 2002 m. jai buvo suteiktas socialinių mokslų daktaro laipsnis. Nuo 1996 m. R.Ažubalytė dirbo Baudžiamojo proceso katedroje, o nuo 2005 m. iki dabar – šios Katedros vedėja. Doc. dr. Rima Ažubalytė yra skelbusi mokslinių publikacijų Lietuvos ir užsienio leidiniuose, priklauso Jurisprudencijos redaktorių kolegijai, Mykolo Romerio universiteto senatui.

Naujas pareigas eiti pradedanti R.Ažubalytė pastebi, kad jos laukia dideli iššūkiai – visų pirma išlaikyti tą aukštą akademinį ir mokslinį lygį, kurį buvo uždavę ryškios asmenybės – ankstesni Universiteto teisės fakulteto dekanai. Tai ir Lietuvos atstovu Europos Sąjungos Teisingumo teisme paskirtas Egidijus Jarašiūnas, ir prof. Juozas Žilys, ir dr. Kęstutis Stungys. Tačiau dabar suburtas Fakulteto kolektyvas, kalbėjo dekanė R. Ažubalytė, kuriame puikiai dera patirtis ir jaunatviškas entuziazmas, leidžia tikėtis įgyvendinti ambicingus tikslus – plėtoti teisės mokslą, sėkmingai rengti puikiai kvalifikuotus ir paklausius specialistus, aktyviai tarptautinti studijas, intensyviai ruošiant ir įgyvendinant jungtinių studijų programas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min