Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujaisiais mokslo metais TTVAM bus galima studijuoti nuotoliniu būdu

Kompiuteris
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Kompiuteris
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla (toliau – TTVAM) rugsėjį pradeda vykdyti nuotolines studijas. Šioje mokykloje studentai nuotoliniu būdu galės studijuoti profesinio bakalauro programas arba pasirinkti dalykus pagal individualų planą.

„Virtualioje erdvėje vykdomos nuotolinės ar iš dalies nuotolinės studijos yra akredituotos ir savo kokybe, apimtimi, turiniu bei reikalavimais niekuo nesiskiria nuo tradicinių studijų programų. Naujausių internetinių technologijų dėka, įmanomas efektyvus dėstytojų ir studentų bendravimas internetu. Mokydamiesi nuotoliniu būdu studentai įgyja tokias pačias kompetencijas, kaip ir tradicines studijas pasirinkę kolegos, o teikiami diplomai yra lygiaverčiai“, – pasakoja TTVAM nuotolinių studijų centro vadovė dr. Nijolė Saugėnienė.

Nuo šių metų rugsėjo TTVAM pradės organizuoti iš dalies ar pilnai nuotoliniu būdu vykdomas profesinio bakalauro studijų programas: buhalterinę apskaitą, finansus, reklamos vadybą, rinkodaros vadybą, tarptautinio verslo teisę, teisę, transporto vadybą, turizmo ir viešbučių administravimą, verslo vadybą. Norinčiųjų studijuoti tokiu būdu dokumentai priimami iki š.m. rugpjūčio 28 d. Taip pat TTVAM visus mokslo metus sudaromos sąlygos pradėti studijas pagal individualius studijų planus – šios studijos organizuojamos nuotoliniu būdu, atsižvelgiant į visus studento poreikius. Sau labiausiai tinkantį studijų būdą (tradicinį ar nuotolinį) studentai pasirenka po priėmimo.

Taip pat TTVAM planuoja siūlyti atvirąsias studijas nuotoliniu būdu visiems, kas norėtų studijuoti tik atskirus savo pasirinktus dalykus, ar kurios nors studijų programos dalį, bet nenorėtų iš karto pasirinkti konkrečios specialybės. Atvirosios nuotolinės studijos tinka tiems, kurie nori įgyti naujų žinių ar tobulinti kvalifikaciją, bet nesiekia diplomo. Į atvirąsias nuotolines studijas klausytojai turės galimybę nuolat registruotis internetu, studijos bus organizuojamos rudens ir pavasario semestrais. Registraciją internetu į šias studijas planuojama pradėti nuo 2010 m. rugsėjo mėnesio.

„Nuotolinės studijos nesudaro išlaidų kelionėms, pragyvenimui kitame mieste, taupo laiką, todėl sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Toks mokymosi būdas skirtas aktyviam bei nuo gyvenimo nenorinčiam atsilikti žmogui. Jis leidžia neatitrūkti nuo gyvenamosios vietos, namų, šeimos ir darbo, studijuoti Lietuvos aukštojoje mokykloje, o gyventi kitoje šalyje“, – teigia dr. N. Saugėnienė.

Komentarai
Temos Studijos
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min