Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Naujus mokslo metus pradėsiančių studentų dalis bendrabučių lauks atnaujinti

Šią vasarą bendrabučiai bus pustuščiai.
Studentų bendrabučiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rudenį naujus mokslo metus pradėsiančių studentų dalis aukštųjų mokyklų bendrabučių lauks atnaujinti.

Kaip BNS sakė Vilniaus (VU), Vilniaus Gedimino technikos (VGTU) ir Kauno technologijos universitetų (KTU) atstovai, dalyje bendrabučių šiuo metu vyksta bendrųjų patalpų remonto darbai – renovuojamos laiptinės, koridoriai, tualetai, keičiamos durys.

Pasak VGTU studijų prorektoriaus Alfonso Daniūno, šiuo metu didžiausi darbai vyksta 4-ame bendrabutyje (Saulėtekio alėja 18) – jis apšiltinamas, tvarkoma santechnika, keičiamos durys. Tiesa, jame gyvenantiems studentams teko išsikelti į kitus bendrabučius, todėl ne visi buvo patenkinti.

„Tačiau statybos darbų neįmanoma padaryti gyvenant – visų pirma tai kokybės ir saugumo klausimas“, – BNS sakė A.Daniūnas.

Remontą šiame bendrabutyje planuojama baigti iki metų pabaigos.

Renovuojami ir KTU bendrabučiai. Pasak šio universiteto Apgyvendinimo centro Bendrabučių aptarnavimo skyriaus vedėjos Vilmos Kuizinaitės, per praėjusius mokslo metus KTU 3-iajame, 14-ajame ir 15-ajame bendrabučiuose suremontuoti koridoriai ir laiptinės, apšiltintas 13-asis bendrabutis, 10-ajame, 16-ajame ir 13-ajame bendrabučiuose sudėti plastikiniai langai, suremontuota 5-ojo bendrabučio foje.

Šia savaitę planuota pradėti 4-ojo bendrabučio renovaciją.

„Naujovių nelabai yra, o bendrabučiai remontuojami pagal planą. Pagrindas yra bendrų patalpų remontas, tai yra koridoriai, tualetai. Remonto darbai vyks šiais ir kitais metais“, – BNS sakė viešosios įstaigos „Vilniaus universiteto būstas“ direktorius Nerijus Cicilionis.Naujovių nelabai yra, o bendrabučiai remontuojami pagal planą.

Nepaisant aukštųjų mokyklų bendrabučių renovacijos, pastebima, kad norinčiųjų juose apsigyventi mažėja. Nors priėmimas į aukštąsias mokyklas dar nėra pasibaigęs, ai, kad itin didelės konkurencijos dėl vietos bendrabutyje nėra, pripažįsta ir universitetų atstovai. „Kol kas konkurencijos nėra ir visi prašymai, paduoti iki šios dienos, bus patenkinti“, – sakė N.Cicilionis.

Jei studentams nepavyktų gauti vietos bendrabutyje iki rugsėjo, galimybė apsigyventi jame yra ir mokslo metams įsibėgėjus. Kaip skelbiama „Vilniaus universiteto būsto“ interneto svetainėje, iki 15–20 proc. pirmakursių atsisako bendrabutyje skirtos vietos.  

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min