Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentų zona

Tradicinė VU dėstytojų ir studentų eisena iš Savivaldybės aikštės Gedimino prospektu, Šventaragio, Pilies ir Šv. Jono gatvėmis link Universiteto Centrinių rūmų.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Tradicinė VU dėstytojų ir studentų eisena iš Savivaldybės aikštės Gedimino prospektu, Šventaragio, Pilies ir Šv. Jono gatvėmis link Universiteto Centrinių rūmų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mamai mieliausias iš vaikų, broliams ir seserims – įkvepiantis pavyzdys, dėstytojui – akmeninis stabas, kurio kietą pakaušį visais amžiais stengėsi prakalti ir ten žinių įdėti. Lyg kupranugaris: gali būti pavalgęs ir atsigėręs kartą per savaitę, tik kupranugarį supa dykuma, o jį turi supti malonumai. Žmogus, du kartus per metus mirštantis ir dažniausiai, kaip Feniksas, sėkmingai prisikeliantis. Kas? Žinoma, S-T-U-D-E-N-T-A-S!

Jei šis aprašymas tau nesvetimas, pakliuvai būtent ten, kur reikia.

STUDENTŲ ZONA – tai – pasaulis už barako ir universitetų bei kolegijų durų, kur  verda akademinis gyvenimas, svarstomi aktualūs švietimo klausimai, kur propaguojamas menas suvesti stipendijos pabaigą su mėnesio pabaiga, kur  barako virtuvėje iš nieko gimsta studentiški kulinariniai šedevrai, kur konspektai – unikali muziejinė retenybė, žinovų vertinama pusės metų stipendijos dydžio suma, kur gerai pažįstamas jausmas – tūkstantis knygų ir viena naktis.

Prieš dvejus metus naujienų portale 15min.lt pirmuosius žingsnius žengė Studentų blogas, kviesdamas jaunus, plunksną mokančius valdyti žmones narplioti studentams ir ne tik jiems aktualias temas, diskutuoti apie tai, kas kelia nerimą žinių ir mokslo pasaulį bandantiems pažinti jaunuoliams ar tiesiog dalytis kelionių bei renginių įspūdžiais. Per šį laiką Studentų bloge savo kūrybinius sugebėjimus išbandė įvairiausius mokslus kremtantys studentai, rašę apie viską, kas rūpi jaunam žmogui.

Vis dėlto stovėti vietoje ne valia. Užsibrėžėmė tikslą – tapti didžiausiu informaciniu tinklalapiu studentams, todėl sukūrėme savą zoną kiekvienam, pažinusiam studentišką virtuvę.

STUDENTŲ ZONOJE viskas patogiai sudėta vienoje vietoje: studentų atstovų nuomonės, komentarai, studentiškos žinios, barako virtuvėje gimstantys kulinariniai šedevrai, nemirtingi juokai, subjektyvi, bet pagrįsta kritika ir studentų radijas bei televizija.

STUDENTŲ ZONA subalansuota studentams, tačiau tinka visiems neabejingiems studentiškam gyvenimui ir požiūriui žmonėms.

STUDENTŲ ZONOS RUBRIKOS:

  • Karštos žinios.  Šviežiausios naujienos studentams aktualiais klausimais.
  • Pozicija. Studentų atstovų svarbiausių įvykių vertinimas.
  • Barake. Barake gyvenančių studentų nuotykiai, kulinariniai šedevrai.
  • Studento dienoraštis. Studentų pasakojimai apie „Erasmus“ patirtis, keliones bei studentišką kasdienybę. 
  • Šmaikštaujam. Humoro kampelis.
  • Rodo studento TV. Televizijos reportažai.
  • Proto guzams. Studentiški mokslo atradimai.
  • Pramogaujam. Studentiškų renginių, audringų vakarėlių gidas.
  • Klausk eksperto. Studentiškų reikalų žinovas atsako į visus jums rūpimus klausimus.

Turi minčių kaip patobulinti STUDENTŲ ZONĄ? Turi svarbių žinių studentams? Pasidalyk jomis su mumis, siųsdamas jas el. paštu studentai@15min.lt.

Komentarai
Temos Studentas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min