Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžyje praūžė „Studentų savaitė“

Studentų eisena
Organizatorių nuotr. / Studentų eisena
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

KTU Panevėžio instituto studentų atstovybė „PanFiSa“ Lapkričio 15–19 dienomis organizavo „Studentų savaitę“, ištisi renginiai skirti paminėti Tarptautinę studentų dieną.

2010 m. lapkričio 15 d. picerijoje „Kakadu“ vyko uždaras vakaras skirtas KTU Panevėžio instituto studentams ir dėstytojams. Šio renginio metu, dėstytojai galėjo neformalioje aplinkoje pabendrauti su studentais. Šiais metais, dalyvaujančių skaičius buvo ypatingai didelis. Renginio pradžioje prisistatė dėstytojai, vėliau jiems teko iššūkis – atsakyti į studentų užduodamus pačius įvairiausius klausimus.

Vėliau, vyko žaidimai. Taip pat, vakaro metu, buvo apdovanoti studentai, kurie KTU Panevėžio institute mokosi pačiais geriausiais pažymiais. Renginio pabaigoje išlydint dėstytojus, kiekvienam iš jų, buvo įteikta rankų darbo dovanėlė nuo studentų.

Lapkričio 16 d. Vadybos ir administravimo fakultete įvyko „Filmų vakaras“, kuriame galėjo dalyvauti tik KTU Panevėžio instituto studentai ir dėstytojai. Filmų vakare buvo parodytos dvi studentiškos komedijos, tad filmo metu netilo studentų ir dėstytojų juokas. O, kad įdomiau būtų filmus žiūrėti – studentai ir dėstytojai buvo vaišinami kukurūzų spragėsiais, arbata, bei sausainiais.

Lapkričio 17 d. KTU Panevėžio institutas atšventė Tarptautinę studentų dieną. Paminint šią dieną, 12 val., prasidėjo jau tradicine tapusi studentų eisena. Studentai su dėstytojais ir orkestru priešakyje pajudėjo iš Laisvės aikštės maršrutu: Laisvės aikštė – Vilniaus g. – Smėlynės g. – Elektros g. – Laisvės aikštė. Užbaigus eiseną, prasidėjo masinis studentų „Tvisterio“ žaidimas. Šis žaidimas nuo paprasto „Tvisterio“ skyrėsi tuo – jog jį buvo galima sužaisti daugybei studentų vienu metu.

Lapkričio 18 d. Buvo organizuotas vaikinų krepšinio 3x3 turnyras. O jau vakare visos studentų savaitės uždarymas, naktiniame klube „Puntukas“.

Penktadienį studentai rinkosi picerijoje „Kakadu“, kurioje buvo padarytas studentiškas meniu. Su Studento pažymėjimu buvo taikomos įvairios nuolaidos gėrimams ir maistui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min