Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Politologai sieks universitetui padovanoti pasaulinio garso profesoriaus paskaitą

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto studentai universiteto 430 metų jubiliejaus proga sieks jo bendruomenei padovanoti viešą pasaulyje pripažinto socialinių mokslų profesoriaus paskaitą – tam lėšos bus renkamos per kasmetinę Politologų Dienų (PODI) šventę gegužės 7 d. PODI’09, į kurį šįmet kviečiami ne tik studentai ir dėstytojai, bet ir alumnai, globėjų tarybos nariai, politikai ir visuomenės veikėjai, finaliniu renginiu taps aukcionas, iš kurio ir tikimasi surinkti daugiausia lėšų paskaitai.

Be to, TSPMI studentai kaip ir kasmet žada organizuoti Instituto tradicija tapusį stalo teniso turnyrą, stalo futbolo ir krepšinio varžybas, orientacines varžybas, studentų pamėgtą Protmūšį ir gyvo garso TSPMI studentų koncertą klube „Tamsta“.

„Mintis padovanoti universitetui viešą socialinių mokslų „žvaigždės“ paskaitą gimė iš noro pasveikinti universitetą jubiliejaus progą ir tuo pačiu į akademinį gyvenimą įlieti daugiau šviežių idėjų. Jau esame išsiuntę užklausas dėl paskaitos tokiems pasaulyje pripažintiems profesoriams kaip Ronald Inglehart, Pippa Norris, Pierre Manant ir kiti. Šiuo metu laukiame jų atsakymų“, – sakė VU TSPMI studentų korporacijos „RePublica“ pirmininkė Inga Žilaitytė.

PODI’09 šįmet organizuoja idėjos apie paskaitą autoriai studentų korporacija „RePublica“, TSPMI Studentų atstovybė ir Studentų mokslinė draugija. I. Žilaitytės teigimu, džiugu, kad ši idėja suvienijo visas Instituto studentų organizacijas, tikimasi, kad ja užsikrės ir kviečiamieji Instituto globėjų tarybos nariai bei kiti garbūs svečiai.

Pasak organizatorių, daugiausia lėšų tikimasi surinkti iš aukciono. Jam įvairius daiktus – knygas, asmeninius daiktus, suvenyrus ir kt. – jau noriai pradėjo aukoti TSPMI dėstytojai ir netgi Vilniaus universiteto rektorius. Aukcionas vyks vakarinės dalies metu (gegužės 7d. 20 val.) klube „Tamsta“ (Subačiaus g. 11A). PODI’09 vakarinės dalies dalyviams taip pat žadamas TSPMI studentų suburtos grupės gyvo garso koncertas. Organizatorių teigimu, jo metu dalyviai sulauks ir siurprizo, tačiau koks jis, atskleisti dar nežada. Žinoma tik tai, kad scenoje galima bus išvysti visuomenėje puikiai pažįstamus instituto studentus bei alumnus.

Dieną PODI’09 visus žingeidžius ir kūrybingus kvies į minties kovą Protmūšyje, greiti ir drąsūs jėgas galės išmėginti orientacinėse varžybose Vilniaus senamiestyje. Su dėstytojais studentai rungtyniaus jau tradiciniu tapusiame stalo teniso turnyre „TSPMI stalo teniso kamuoliukas 2009“, stalo futbolo varžybose ir krepšinio turnyre. Visą detalią informacija apie PODI’09 renginius galima rasti interneto tinklapyje – http://podi.tspmisa.lt.

 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min