Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Populiariausia specialybė tarp LKKA pirmakursių – kineziterapija

Studentė
Vigmano Gaižausko/LKKA nuotr / Studentė.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos kūno kultūros akademija (LKKA) ir šiemet sulaukė didelio stojančiųjų susidomėjimo studijų programomis. Vis dėlto dėl nelabai palankios priėmimo sistemos dauguma studijuos savo lėšomis. Jau pirmajame bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas etape pirmu noru studijuoti akademijoje pareiškė 844, antrajame 256 abiturientai. Pagal pirmuoju noru pateikusiųjų prašymus studijuoti Lietuvos kūno kultūros akademijoje skaičių ji jau kelerius metus yra viena iš Lietuvos aukštųjų mokyklų lyderių.

„Šiemet į LKKA jau priėmėme beveik puse šimto studentų daugiau nei praėjusiais metais. Didžiausio dėmesio sulaukė kineziterapijos, turizmo ir sporto vadybos, sportinės rekreacijos ir turizmo, treniravimo sistemų studijų programos. Itin motyvuoti – norintys studijuoti treniravimo sistemų ir kineziterapijos studijų programas. Stojantieji pateikdami prašymus jas dažniausia paminėjo pirmuoju noru“, – sakė LKKA Studijų skyriaus vedėja Asta Terentjevienė.

Šiais metais per bendrojo priėmimo pirmąjį ir antrąjį etapus buvo priimti 453 studentai: 70 į valstybės finansuojamas vietas ir 383 pasiryžę studijuoti savo lėšomis. Daugiau kaip pusę valstybės finansuojamų vietų surinko treniravimo sistemų (30 valstybės finansuojamų vietų) ir kūno kultūros (29 valstybės finansuojamų vietų) studijų programos. Savo lėšomis būsimieji studentai daugiausia pasiryžę studijuoti kineziterapiją, turizmo ir sporto vadybą, sportinę rekreaciją ir turizmą.

Tiesa, tai dar nėra galutiniai duomenys. Bus skelbiamas papildomas priėmimas. „Tikimės, kad mūsų aukštąją mokyklą dalis abiturientų pasirinks papildomo priėmimo metu. Jis vyks rugpjūčio 5–8 d. Dar yra pakankamai vietų norintiems studijuoti taikomąją fizinę veiklą, socialinę pedagogiką bei sveikatą ir fizinį aktyvumą“, – sakė LKKA Studijų skyriaus vedėja A.Terentjevienė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min