Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Prieš paspausdamas „atgal“, parašyk eilėraštį

Rašeivų konkursas „Tarp muzikos“
„Start FM“ nuotr. / Rašeivų konkursas „Tarp muzikos“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Parašyk eilėraštį“, – sako „Start FM“ ir skelbia rašeivų konkursą „Tarp muzikos“. 2010 m. vasario pradžioje startavęs projektas „Tarp muzikos“ skatina ištraukti savo kūrybą iš stalčiaus ir pristatyti radijo klausytojams. Maža to, rubrika plečiasi ir laukia jaunimo, kuriems nesvetima poezija, muzika ir, žinoma, kelionės.

Konkursas skirtas visam rašančiam jaunimui. Nėra privaloma būti profesionaliu poetu − tereikia parašyti eilėraštį kelionių/išvykimo/parvykimo/emigracijos/imigracijos ir panašiomis temomis bei siųsti adresu tarpmuzikos@startfm.lt. Eilėraščio forma ir žanras – kiek tik fantazija leidžia: tai gali būti haiku, sonetas, baltosios eilės, minčių srautas, slam poezija, fonetiniai eksperimentai...

Svarbiausias kriterijus − kūrinio atlikimas privalo neviršyti vienos minutės. Eilėraščiai bus transliuojami „Start FM“ eteryje ir patalpinti tinklapyje Tarpmuzikos.lt. Čia juos vertins lankytojai ir kompetetinga komisija – tikri žodžio meistrai: „G&G Sindikatas“ lyderis Svaras, netradicinių poezijos renginių organizatorius Domas Raibys, grupės „Dr. Green“ lyderis Domas ir kiti. Beje, jie ne tik įvertins, tačiau ir duos patarimų.

„Bus renginys ir leidinys, balsavimas ir karūnavimas“ – sako radijo „Start FM“ draugas MC Kudirka, kviesdamas dalyvauti konkurse. Radijo aktyvistų idėją palaiko humanistinė meno mokykla „Baltas lapas“, kurios moksleiviai poeziją išreikš piešiniais, ir „Poezijos pavasario“ rengėjai, kurie žadėjo užsukti pasidairyti naujų talentų.

Vilniaus universiteto radijas „Start FM“ – radijo stotis, veikianti kaip atviras mokymosi ir radijo svajonių įgyvendinimo centras. Čia susirenka jauni žmonės, norintys girdėti „kitokį“ radiją Lietuvoje. Tik nekomercinę muziką grojantis radijas veikia nuo 2005 m. ir kasdien pritraukia vis daugiau savanorių, siekiančių įgyvendinti tai, kuo tiki.

„Start FM“ klausyk paspaudęs nuorodą „Studentų zona“ dešinėje.

Konkursas yra projekto „Kol jaunas, išvažiuosiu“ dalis. Šis projektas finansuojamas remiant  Europos Komisijai. Šis pranešimas atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min