Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Projekto „Misija Sibiras‘10“ dalyviai apdrausti net nuo gyvačių įkirtimų ar vabzdžių įgėlimų

„Misija Sibiras‘10“ logotipas
Organizatorių nuotr. / „Misija Sibiras‘10“ logotipas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį į Sverdlovsko sritį (Rusijos Federacija) išvyksta projekto „Misija Sibiras‘10“ nariai – 20 žmonių, kurių amžius svyruoja nuo 18 iki 56 metų. Nors tai sudėtinga kelionė, ekspedicijos dalyviai gali būti ramūs, kad nelaimingų atsitikimų atvejais nepatirs papildomų finansinių išlaidų.

Visas keliautojų gydymo išlaidas padengs ir išmokas nelaimių atvejais skirs draudimo bendrovė „Seesam Lietuva“.

„Projekto dalyvių laukia ilga ir sunki kelionė, kurios metu jiems teks įveikti daugybę sunkumų, pasitiksiančių juos nuo civilizacijos nutolusiuose kraštuose. Įvertinę kelionės sudėtingumą, nusprendėme keliautojus apdrausti ir medicininių išlaidų draudimu, ir draudimu nuo nelaimingų atsitikimų. Jie apdrausti netgi nuo tokių retų, bet rimtesnėse kelionėse kartais pasitaikančių dalykų kaip erkinis encifalitas, gyvačių įkirtimai, vabdzdžių įgėlimai ar apsinuodijimai“, – draudimo apsaugą komentavo „Seesam Lietuva“ direktorius Marius Daugintis.

Tai jau ne pirmas kartas, kai „Seesam Lietuva“ pasitaiko užsiimti nekasdienių draudimu – šiuo metu automobiliu į Singapūrą keliauja ir kitos šios bendrovės apdraustos ekspedicijos, projekto „Vykstam.lt“, dalyviai. Prie kitų įdomesnių žmonių grupių draudimų galima paminėti ir futbolo klubų Panevėžio „Ekranas“ bei Alytaus „Vidzgiris“ komandas. Visus šiuos draudimus „Seesam Lietuva“ suteikė rėmimo pagrindais.

„Misija Sibiras“ – jau penktus metus Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) organizuojama ekspedicija, kurios tikslas – aplankyti lietuvių tremties ir įkalinimo vietas. Šios yra kiek toliau nei Uralo kalnai, Sverdlovsko srityje, Sibire. Ekspedicijos nariai tvarkys lietuvių kapavietes, paminklus, susitiks su vietoje gyvenančiomis lietuvių bendruomenėmis. Šiuo projeku siekiama paskatinti jaunimą domėtis valstybės istorija ir puoselėti tautos atmintį – grįžę projekto dalyviai keliaus po šalies mokyklas ir kultūros centrus, kur pasakos apie ekspedicijoje patirtus išgyvenimus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min