Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rektorius pasveikino MRU garbės daktarą laimėjus Lenkijos prezidento rinkimuose

Alvydas Pumputis
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Alvydas Pumputis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Mykolo Romerio universiteto (MRU) rektorius prof. Alvydas Pumputis pasveikino Universiteto garbės daktarą Bronislawą Komorowskį laimėjus Lenkijos prezidento rinkimuose.

Sveikinimo laiške rektorius palinkėjo B.Komorowskiui sėkmės ir tvirtybės išrinkus į šį svarbų ir atsakingą postą. A.Pumputis taip pat išreiškė įsitikinimą, kad Mykolo Romerio universiteto garbės daktarui tapus Prezidentu santykiai tarp Lietuvos ir Lenkijos tik dar daugiau sutvirtės.

Bronislawui Komorowskiui garbės daktaro vardas Senato nutarimu buvo suteiktas 2008 m. sausio 4 d. už demokratijos stiprinimą, demokratinių vertybių ir geros kaimynystės santykių puoselėjimą.

Garbės daktaro regalijos tuometiniam Lenkijos Seimo maršalkai B.Komorowskiui buvo iškilmingai įteiktos Universiteto senato posėdyje, jo vizito Lietuvoje 2008 m. sausio 14 d. metu.

Bronislawą Komorowskį ir jo šeimą su Mykolo Romerio universitetu sieja glaudus ryšys. Lenkijos Prezidento iniciatyva MRU absolventai buvo kviečiami stažuotis Varšuvos universitete. Jo sūnus – Tadeusz Jan Komorowski 2005 – 2006 mokslo metais studijavo Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultete pagal Socrates Erasmus programą. Universiteto dėstytojų atsiminimu, T.J. Komorowski buvo pavyzdingas, stropus studentas, pasižymintis komunikabilumu, žingeidumu, papildomai domėjęsis Lietuvos kultūra, jos istorija.

 
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min