Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rugsėjo mėnesio laikraštyje „Jaunimo balsas“ – „nudegę“ abiturientai ir jaunimas, užkariavęs pasaulį

„Jaunimo balsas“
Laikraščio „Jaunimo balsas“ nuotr. / „Jaunimo balsas“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

15 tūkst. tiražu visoje Lietuvoje platinamas naujas laikraštis „Jaunimo balsas“ apžvelgia pirmojo rudens mėnesio įvykius. Skaitytojus visose aukštosiose mokyklose, dažniausiai jaunimo lankomose viešose erdvėse mėnraštis pasieks jau trečiadienį.

Taip pat laikraščio kopiją gali rasti ir internete www.jaunimobalsas.lt.

Antrajame laikraščio numeryje skaitytojai ras ne tik Lietuvos studento, laimėjusio bylą prieš Londono universitetą, istoriją ir specialistų vertinimus, Šiaulių, Jonavos ir Klaipėdos jaunimo naujienas, neįprastą ERASMUS programos studento Maltoje istoriją bei naujas rubrikas „Jaunieji autoriai“ ir ƒ„Politikų tribūna“, kuriose šį kartą – apie gydytojų rengimo užkulisius ir jaunųjų politikų požiūrį į šiandienines jaunimo problemas.

Laikraščio autoriai skaitytojams taip pat siūlo kartu su ekspertais pasvarstyti, kodėl Lietuva atsilieka jaunimo verslumo srityje, dar kartą prisiminti Panevėžio jaunimo dienas, susipažinti su Lietuvos moksleivių komanda, laimėjusia tarptautinį debatų turnyrą. Studentai laikraštyje aptars ir analizuos priėmimo į aukštąsias mokyklas klaidas, o sporto mėgėjams parengtos neįprastos istorijos apie 24 valandų lenktynes riedučiais už Lietuvą Prancūzijoje bei interviu su prisiekusiais futbolo aistruoliais.

„Džiaugiamės, jog pirmas laikraščio numeris, išleistas elektronine forma, sulaukė itin didelio susidomėjimo ne tik Lietuvoje, bet ir iš užsienyje gyvenančių tautiečių. Toks dėmesys pirmajam laikraščio numeriui parodė, kad Lietuvos jaunimui trūksta spaudos, kuri yra ne tik aktuali, įdomi, bet ir objektyvi. Antruoju, jau spausdintu numeriu, siekiame sudominti ir skaitytojus, kurie yra tiesiogiai susiję su jaunimo tiksline grupe arba aktyviai domisi jaunimo gyvenimu ir aktualijomis“, – teigia „Jaunimo balso“ redaktoriaus pavaduotojas Mažvydas Karalius.

„Jaunimo balso“ laikraštį galima rasti įprastose platinimo vietose – aukštosiose mokyklose, studentų atstovybėse, jaunimo susibūrimo vietose. Taip pat „Jaunimo balso“ laikraštį bus galima rasti ir elektroninėje erdvėje – www.jaunimobalsas.lt.

Jau greitai „Jaunimo balso“ straipsnių rasite ir www.15min.lt rubrikoje „Studentų zona“!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min