Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šauniausia nevyriausybinė organizacija išrinkta KK Studentų atstovybė (nuotraukos)

Spalio 6-osios vakarą Laisvės alėjoje skambėjo iš baro „Džem’pub“ sklindančiais džiugiais šūksniais, šurmuliu ir smagių pasirodymų garsais.
KTU SA nuotr. / Spalio 6-osios vakarą Laisvės alėjoje skambėjo iš baro „Džem’pub“ sklindančiais džiugiais šūksniais, šurmuliu ir smagių pasirodymų garsais.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Spalio 6-osios vakarą Laisvės alėjoje skambėjo iš baro „Džem’pub“ sklindančiais džiugiais šūksniais, šurmuliu ir smagių pasirodymų garsais.

Čia dėl Šauniausios nevyriausybinės organizacijos vardo, kovojo net 7 nevyriausybinės organizacijos (NVO): Lietuvo medicinos srtudentų asociacija (LiMSA), Vytatuto Didžiojo universiteto studentų atstovybė (VDU SA), Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentų atstovybė (LSMU SA), tarptautinė studentų organizacija AIESEC, Akademinis politologų klubas, Kauno kolegijos studentų atstovybė (KK SA), Jaunimo organizacija „Darbas“. Šauniausiųjų renginį šiais metais dovanojo praėjusių metų nugalėtojai – KTU Studentų atstovybė (KTU SA).

Renginio dalyvių laukė net 4 kūrybiškumo ir žinių reikalaujančios užduotys: namų darbas, organizacijos daina, „protmūšis” ir vaidinimas pagal tam tikras emocijas. Dalyvių pasirodymus akylai stebėjo ir vertino komisija: Kauno miesto tarybos narys Raimundas Kaminskas, KTU studentų reikalų tarnybos direktorius Andrius Guzavičius, Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas” atstovė Kotryna Cirtautaitė bei KTU SA atstovai – Povilas Verbyla ir Jolita Bridžiūtė.

KTU SA nuotr./Spalio 6-osios vakarą Laisvės alėjoje skambėjo iš baro „Džem’pub“ sklindančiais džiugiais šūksniais, šurmuliu ir smagių pasirodymų garsais.
KTU SA nuotr./Spalio 6-osios vakarą Laisvės alėjoje skambėjo iš baro „Džem’pub“ sklindančiais džiugiais šūksniais, šurmuliu ir smagių pasirodymų garsais.

Namuose paruoštais pristatymais organizacijos nustebino visus vakaro dalyvius. Akademinis politologų klubas į sceną tiesiog įplaukė savos gamybos laivu, o LiMSA pasirodymą pradėjo filmuku apie “daktarus” ir atskleidė kelias “paslaptis” apie LiMSA (jų organizuojamas akcijas ir veiklą: akcijos „Pūsk burbulus, o ne dūmus“, „Žaislų ligoninė“ ir kt.). Vienuoliais apsirengę KK SA nusimetė rimtus apsiaustus ir sudainavo dainą, kuria teigė, kad „atėjo nugalėt ir viską laimėt“ bei kvietė visus stot ir šokt pagal KK SA „beet’ą”. VDU SA surengė tikrą talentų šou, kurio moralas – „Nebūtina išorėje būti šauniam, kartais tokiam būti užtenka viduje”. LSMU SA filmuku pademonstravo tikrąją meilę tarp studentų, o JOD, pristačius savo veiklą, draugiškai uždainavo „JOD’as tai vieta įgyvendinti svajones”. AIESEC komandos šokis su vaidinimais pagal įvairią muziką privertė nusišypsoti ne vieną vakaro svečią.

Vėliau kiekviena komanda turėjo paruošti iki 3 minučių trukmės dainą, kuri atspindėtų jų organizacijos misiją, viziją ar vertybes. Skambėjo pačių įvairiausių muzikinių stilių interpretacijos: repo, klasikos, garsiojo „We will rock you“ ar populiariųjų dainų. Po šios rungties liko dalyvauti 5 NVO.  Jų laukė bene sunkiausia, daugiausiai žinių reikalaujanti užduotis – „Protmūšis”.  10 klausimų apie Kauną, „KJOSAS“ ir kitas sritis komandas privertė įtemptai pagalvoti.

Tarp finale likusių trijų komandų (LiMSA, KK SA ir LSMU SA) užvirė tikra kova – visi stengėsi kiek įmanydami kuo geriau suvaidinti „Emocijų žaidime“. Dalyviams teko ir kristi, ir rėkti, ir verkti, ir juoktis, ir visomis ištrauktomis emocijomis lydimiems brautis link šauniausiųjų apdovanojimo.

Komisijai ilgai sprendus ir susumavus rezultatus paaiškėjo, kad 2010 metų „Šauniausia nevyriausybine organizacija“ tapo Kauno kolegijos Studentų atstovybė. Antrąją vietą iškovojo LiMSA, nuo nugalėtojų atsilikusi vos per plauką, o trečioje vietoje liko LSMU SA komanda.

„Pernai šauniausios NVO titulu džiaugėmės mes, KTU SA, o dabar galime perleisti šią garbę pelnytai titulą laimėjusiai KK SA. Visi kartu linkime jiems nuostabių metų, aktyvios ir prasmingos veiklos, bei sėkmės organizuojant kitų metų rinkimus“,– po renginio mintimis dalijosi KTU SA viceprezidentas Justas Sabonis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min