Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skelbiamas papildomas paraiškų priėmimas socialinėms stipendijoms gauti

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad nuo spalio 22 d. yra skelbiamas papildomas paraiškų socialinei stipendijai gauti priėmimas. Studentai iki lapkričio 9 dienos jas turi pristatyti savo aukštosioms mokykloms.

„Papildomame teikime gali dalyvauti visi, turintys teisę gauti socialinesstipendijas studentai, kuriems ši stipendija nebuvo skirta pagrindinio teikimometu", – sakė Ilona Jacob, Valstybinio studijų fondo Stipendijų ir finansinėsparamos skyriaus vedėja.

Aukštosios mokyklos studentų, kuriems siūloma skirti socialines stipendijas, sąrašus fondui turi pateikti iki lapkričio 15 dienos. Papildomo socialinių stipendijų teikimo metu stipendijos bus skiriamos likusiai semestro daliai.

Pasak I.Jacob, pagrindinio socialinių stipendijų teikimo metu fondo valdyba skyrė socialines stipendijas 7153 Lietuvos aukštųjų mokyklų studentams. Jiems rudens semestre bus išmokėta virš 14 mln. litų.

Fondo duomenimis, studentų, kuriems siūloma skirti socialines stipendijas, sąrašus pateikė 43 valstybinės ir privačios aukštosios mokyklos. Į sąrašus buvo įtraukti visi į socialinę stipendiją turintys teisę pretenduoti ir tinkamai dokumentus pateikę studentai, atitinkantys bent vieną iš nustatytų
socialinių kriterijų.

Atsižvelgiant į socialinius kriterijus, studentams iš nepasiturinčių šeimų ar vieniems gyvenantiems asmenims, turintiems teisę gauti arba gaunantiems socialinę pašalpą, buvo paskirtos 5418 stipendijos. 705 stipendijos buvo skirtos studentams, kuriems nustatytas 45 procentų ar mažesnis darbingumo lygis arba sunkus ar vidutinis neįgalumo lygis. 25 metų ir jaunesniems studentams, kuriems iki pilnametystės buvo nustatyta globa (rūpyba) arba jų tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę, skirta 1030 stipendijų.

Paramą gavę studentai apie tai bus informuoti jų prašymuose nurodytu elektroniniu paštu. Kas mėnesį jie gaus po 390 litų. Socialinės stipendijos bus pervedamos į studentų asmenines sąskaitas iki einamojo mėnesio 27 dienos.

Spalį studentams bus pervesta stipendija už rugsėjo ir spalio mėnesius.

Komentarai
Šioje istorijoje Studijos, Stipendija, Studentas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min