Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentai padės moksleiviams pasirinkti specialybę

Pažintis su studijomis VU KHF yra ne tik naudingas, bet ir smagus laikas.
15min.lt nuotr. / Pažintis su studijomis VU KHF yra ne tik naudingas, bet ir smagus laikas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Įžengę į studentišką gyvenimą, su šypsena prisimename dienas, kai reikėjo apsispręsti dėl studijų. Dabar galime tik patarti būsimiems studentams, kad sprendimo nepaliktų paskutinei dienai. Norint rinktis atsakingai, verta į būsimą specialybę pavelgti iš arčiau. Šįkart savo žvilgsnį siūlome nukreipti į gegužės 13 d. Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete (VU KHF) vyksiančią Informacinę dieną.

Pasirinkimo laisvė

Stojančiųjų apklausos rodo, jog abiturientų pasirinkimą dažnai lemia žiniasklaida, specialybės pavadinimas, o ne jos turinys ar didžiulė informacijos gausa. Nemažiau svarbus būna ir miestas, kuriame norisi gyventi, o pati profesija lieka antrame plane. Dar blogiau, jei už moksleivį nusprendžia tėvai, pasiremiama draugų nuomone. „Nenuostabu, kad tokie žaidimai ir neapgalvoti tolesnio gyvenimo kelio, karjeros pasirinkimai kartais baigiasi ne taip, kaip tikėtąsi. Be abejo, maksimalizmas, veržlumas ir truputėlis neatsakingumo būdingas jauniems žmonėms. Vis dėlto, reikia tik trupučio noro ir iniciatyvos, kad sprendimas būtų rimtesnis ir teisingesnis. Mūsų Informacinė diena yra galimybė apsispręsti, sužinoti daug naudingų dalykų, ir, maža to, smagiai praleisti laiką“, – tvritina VU KHF priėmimo komisijos atsakingasis sekretorius Kęstutis Driaunys.
Tų, kurie atvažiuos į Informacinę dieną, laukia tiek naudingai, tiek smagiai praleistas laikas. Sudalyvavus joje, būsimiems studentams bus aiškiau ir lengviau apsispręsti dėl studijų.

Apie studijas – iš pirmų lūpų

Informacinę dieną bus galima patirti šiek tiek Fakulteto kasdienybės, plačiau ir gyviau sužinoti apie studijų programas, pabendrauti su studentais ir dėstytojais, bus pateikta konkreti informacija apie Bendrąjį priėmimą. Kiekvienos specialybės studentai moksleivius kviečia susipažinti su jų studijomis kitaip. Ekonomikos bei vadybos ir verslo administravimo studentai rengia viktoriną „Ekonada“, finansų ir verslo informatikos – kompiuterinio žaidimo „Colin McRae Rally“ čempionatą, lietuvių filologija ir reklama pristatys savo nufilmuotą „Klausimėlį“ – mokymo įstaigose apklaustųjų nuomones apie šią specialybę, kultūros vadybininkai kvies į šešėlių teatrą, organizuos orientacines varžybas Fakultete, Studentų atstovybė stebins įspūdingais jubiliejinio 20-ojo gimtadienio renginiais. „Studijavimas yra neatsiejamas nuo studentavimo. Patys esame studentai, tad tikrai patarsime ir padėsime apsispręsti. Parodysime, koks įdomus ir linksmas yra studento gyvenimas, o jis tikrai skiriasi nuo moksleiviško“, – atviravo VU KHF Studentų atstovybės prezidentė Gintarė Lazdinytė.

Esi laukiamas

Taigi artėja apsisprendimų metas. Tikriausiai esi ieškojimų kelyje, viltingai ir šiek tiek baimingai žvelgi į savo studentišką ateitį?.. Nenori apsispręsti paskutinę dieną, nori būti tikras dėl savo pasirinkimo? O gal tiesiog nori linksmai praleisti laiką, dar patirti ką nors smagaus prieš egzaminus? Bet kokiu atveju šių metų gegužės 13 dieną esi maloniai laukiamas VU Kauno humanitariniame fakultete, kur mes tau padėsime žengti pirmuosius pažinimo žingsnius.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min