Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentai užtvindys Kauną renginiais

Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto studentai rengė akciją, kuria buvo siekiama atkreipti visuomenės bei akademinės bendruomenės dėmesį į planuojamą Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto reorganizavimą ir likvidavimą
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto studentai rengė akciją, kuria buvo siekiama atkreipti visuomenės bei akademinės bendruomenės dėmesį į planuojamą Vilniaus Universiteto Kauno Humanitarinio Fakulteto reorganizavimą ir likvidavimą
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį kartu su visais pasaulio studentais Tarptautinę studento dieną švenčiantis Kauno akademinis jaunimas kviečia į smagų šurmulį įsitraukti ir miestiečius.

Pirmieji šiai progai skirti renginiai įvyko jau savaitės pradžioje, tačiau pagrindinė fiesta numatyta trečiadienį, lapkričio 17-ąją. Nuo ryto Kauno miesto mero kabinete šeimininkauja ne Andrius Kupčinskas, bet Kauno technologijos universiteto trečiakursis Justinas Staugaitis. Lygiai taip pat vienai dienai savo postus studentams užleido ir Vytauto Didžiojo universiteto rektorius, prorektoriai ir kitų universiteto padalinių vadovai.

13 val. Kauno savivaldybės Didžiojoje salėje (Laisvės al. 96) vyks Kauno studentų forumas, kuriame dalyvaus Kauno aukštųjų mokyklų studentų savivaldų nariai. Forumui pirmininkaus tą dieną mero pareigas eisiantis J.Staugaitis. Pagrindinė forumo tema – socialinės akademinės erdvės mieste. Bus dalijamasi kitų miestų pavyzdžiais ir diskutuojama, ko trūksta Kaune, kad būtų sukurta akademinė atmosfera.

Pasak organizatorių, šia akcija jie nori pasakyti, kad „Studentai gali viską!“. „Visi renginio dalyviai miestui parodys, kad jaunimas yra stipriausia jėga ir kartu gali pasiekti bet kokio tikslo“, – mintimis dalijosi renginio koordinatorius Justas Sabonis.

14 val. Kauno miesto Rotušės ir Nepriklausomybės aikštes (prie Soboro) sujungs gyva žmonių grandinė. Renginį drauge su Lietuvos studentų sąjunga (LSS) organizuoja 6 Kauno aukštųjų mokyklų studentų savivaldos: Kauno technologijos universiteto Studentų atstovybė (KTU SA), Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė (VDU SA), Lietuvos žemės ūkio universiteto Studentų atstovybė (LŽŪU SA), Kauno kolegijos Studentų atstovybė (KK SA), Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto Studentų atstovybė (VU KHF SA) ir Kolpingo kolegijos Studentų atstovybė (KOKSA).

Pasak organizatorių, šia akcija jie nori pasakyti, kad „Studentai gali viską!“. „Visi renginio dalyviai miestui parodys, kad jaunimas yra stipriausia jėga ir kartu gali pasiekti bet kokio tikslo“, – mintimis dalijosi renginio koordinatorius Justas Sabonis. Jis kvietė prie akcijos prisijungti ir kitus miestiečius, nes juk visi kažkada buvo studentais. Jų laukiama 14 val. Rotušės aikštėje arba prie Soboro.

Studentų dienos proga VDU vyks kiti įvairūs renginiai: koncertai, šokių pamokos, bus atidaryta paroda „Mažasis Kaunas“, vyks trumpametražių filmų peržiūra, studentai varžysis picų valgymo konkurse.

Kaip visada išradingai savo dieną paminės VDU bendrabutyje gyvenantys studentai. Šiemet jie sieks rekordo.

Vakare numatytas studentiškas vakarėlis su grupe „Bon jeans“ (LŽŪU, Universiteto g. 10), „LSP party#1“ su grupe „Bix“ (klubas „Combo“, Raudondvario pl. 67), „LSP party#2“ su „The Sneekers“ ir didžėjų komanda (klubas „Papa Jazz“, Savanorių pr. 78), 20 val. „City cafe“ Filomino didžėjus paruoš specialų pasirodymą-improvizaciją su perkusijomis, kuris nuskraidins į funky ar jazz pasaulį.

Detalią renginių programą galima rasti interneto puslapyje www.studentudiena.lt

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min