Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentams skiriamos už studijas sumokėtos kainos kompensacijos

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Valstybinis studijų fondas praneša, kad iki šių metų pabaigos geriausiai valstybės nefinansuojamose vietose besimokusiems studentams valstybė kompensuos už studijas sumokėta kainą.

Galutinis kompensacijas gausiančių studentų sąrašas bus parengtas iki lapkričio 30 d. „Aukštosios mokyklos parengė sąrašus studentų, kurie atitinka nustatytus reikalavimus kompensacijai gauti. Dalis studentų prašymus kompensacijoms gauti jau gali teikti, kitų pretendentų duomenys dar tikslinami“, – sakė Ilona Šakūrienė, Valstybinio studijų fondo Stipendijų ir finansinės paramos skyriaus vedėja. Visus studentus, kuriems bus kompensuota studijų kaina, Valstybinis studijų fondas informuos elektroniniu paštu.

Studentai gavę elektroninius pranešimus per juose nurodytą terminą Valstybiniam studijų fondui turės pateikti prašymus pervesti kompensacijas į asmenines banko sąskaitas. Pavėlavusiems tai padaryti kompensacijos nebus išmokamos. Prašymus studentai turi pateikti elektroniniu būdu per fondo informacinę sistemą „Parama“ (https://parama.vsf.lt).

Kompensacijas gali gauti tik akademinių skolų neturintys asmenys, kurių rezultatų vidurkis yra ne mažesnis už jų aukštųjų mokyklų, jų studijų programų ir formos to paties kurso studijų rezultatų vidurkį. Sudarydamos asmenų, kuriems siūloma kompensuoti už studijas sumokėtą kainą, sąrašus, aukštosios mokyklos gali nustatyti ir papildomus reikalavimus.

„Dauguma studentų įtrauktų į sąrašus dar neįvykus rotacijai buvo perkelti į valstybės finansuojamas vietas kai studijas nutraukė studijų krepšelius gavę asmenys, todėl jie kompensacijas gaus už vieną, du arba tris studijų semestrus“, – sakė I.Šakūrienė. Studentus kompensacijos turėtų pasiekti dar iki Šv. Kalėdų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min