Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dinas Zauras vėl važiuos atsiprašyti filologių

FiDi eisena pas filologes 2009-04-04
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / FiDi eisena pas filologes 2009-04-04
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keturiasdešimt du. Būtent šis skaičius balandžio pradžioje, iškart po Velykų bus minimas visame Vilniuje, o vėliau jo atgarsiai skambės ir visoje Lietuvoje. Tiesa, keturiasdešimt du (be to, kad, pasak rašytojo Douglas Adams, šis skaičius yra atsakymas į didįjį klausimą apie gyvenimą, Visatą ir visą kitą) šiais metais turi ypatingą prasmę – būtent tokį gimtadienį balandžio 10 dieną švęs senas tradicijas turinti didžiausia studentų šventė Lietuvoje – Fiziko Diena, liaudyje geriau žinoma kaip FiDi.

Kadangi šventė tikrai didelė, pasiruošti jai trunka ne vieną mėnesį, o įdėjus daug darbo nesinori visko baigti per vieną dieną, todėl „apšildomieji“ renginiai kas metais tradiciškai Vilniaus universiteto fizikos fakultete vyksta visą savaitę prieš pačią FiDi. Vienas populiariausių ir ne tik fizikų pamėgtų renginių – tai pseudomokslinis Jumoristinis fizikos simpoziumas arba tiesiog „Juzikas“, kurio metu studentai pristatinėja pačias keisčiausias pseudo–mokslines teorijas plačiajai visuomenei, vyks trečiadienį (balandžio 4-ąją). Po geros juoko dozės, kurią gausite Juziko metu neskubėkite išeiti, kadangi fizikos fakultete juokai taip greitai nesibaigia! Šiais metais turėsite galimybę pamatyti jau šeštąjį pačių fizikų nufilmuotą ir sumontuotą filmą. Antras ne ką mažiau populiarus renginys, kurio metu sausakimšoje salėje fakulteto dėstytojai atsiduria studentų apklausoje – tai Presskonferencija (dar žinoma kaip „Pressa“). Jei norite gyvai pamatyti, kaip dėstytojams užduodami patys įvairiausi ir intymiausi klausimai, apsilankykite fizikos fakultete balandžio 9–ąją dieną. Beje, šie renginiai nemokami!

Išaušus balandžio 10–osios dienos rytui aikštelė prie fizikos fakulteto (Saulėtekio al. 3) vienai dienai pavirs „Fizlendu“, kur visą laiką gros muzika ir nestokos linksmybių. Čia turėsite puikią galimybę pasilinksminti pačių studentų sugalvotuose ir pastatytuose atrakcionuose, išgirsti gyvai atliekamos muzikos ir pamatyti gyvą Diną Zaurą – legendinį FiDi simbolį. Apie 15 valandą visi kviečiami į transporto priemones, važiuojančias į Gedimino prospektą, kur vyks eisena Vilniaus universiteto filologijos fakulteto link. Pagal legendą, seniai seniai Dinas Zauras suvalgė gražiąją filologę, tačiau negalėjo iškęsti sielvarto, todėl dabar kasmet važiuoja atsiprašyti visų filologių. Po atsiprašymo ceremonijos ir intriguojančio filologių pasirodymo, vėliau vakare laukia paskutinis, bet ne mažiau svarbus ir linksmas renginys – vakarinė dalis. Šiais metais visi kviečiami į xxx. Čia gros yyy, zzz, aaa, bbb ir net ccc!

Jei norite patirti kas yra tikros studentiškos linksmybės, užsukite į FiDi ir atsiveskite draugų – tikrai nepasigailėsite!

Daugiau Studentų blogo naujienų rasite čia.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min