Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ISM Kaune vykdys finansų ir apskaitos studijas

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas nuo rudens Kaune pradės vykdyti naują finansų ir apskaitos studijų programą. Didelė dalis programos dalykų bus dėstoma anglų kalba, o mokymo procese dalyvaus Lietuvos ir užsienio mokslininkai bei specialistai–praktikai, siekiant studentus parengti konkurencingais tarptautiniu mastu finansų specialistais.

„Orientuojamės į pasaulines tendencijas ir augantį finansų ir apskaitos žinių poreikį. Lietuvoje yra labai mažai studijų programų, kurios teiktų gilias ir šiuolaikines žinias bei kompetencijas įmonių finansų valdymo srityje“, – teigė ISM studijų dekanas dr. Nerijus Mačiulis. Verslo universitete finansų studijos bus glaudžiai susietos su vadybos žinių įgijimu ir tarptautinės sferos išmanymu.

Pasak studijų dekano, universitetas siekia tobulinti studijuojančiųjų profesines anglų kalbos žinias bei parengti juos karjerai ne tiek šalies, bet ir tarptautinėse kompanijose – finansų institucijose, bankuose, draudimo įmonėse, investiciniuose fonduose, konsultacijų ir kitose įmonėse. ISM vykdys šią studijų programą bendradarbiaudamas su mokslininkais iš įvairių pasaulio šalių bei specialistais–praktikais iš tarptautinių audito kompanijų.

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas šiuo metu ruošia tarptautinio verslo ir komunikacijos, ekonomikos ir politikos, ekonomikos bei vadybos bakalaurus. Žurnalo „Valstybė“ sudarytais duomenimis, ISM ekonomikos studijų absolventai yra vieni daugiausiai uždirbančiųjų iš visų ekonomiką baigusiųjų šalyje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min