Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Laimėjimas aukcione padovanojo pažintį su ministru

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus universiteto teisės fakulteto trečiakursis Donatas Juodelis už pažintį su Teisingumo ministru Remigijumi Šimašiumi, prieš mėnesį vykusiame TEDI’10 organizuotame aukcione nepagailėjo 300 litų. Prieš tai panašiuose renginiuose nedalyvavęs vilnietis teigia ėjęs į šį aukcioną ne tik tvirtai žinodamas ko nori, bet ir neabejodamas savo sėkme.

Jau įprasta, kad tradiciniame, visų laukiamame TeDi aukcione, studentai turi galimybę įsigyti ne tik dėstytojų dovanotus asmeninius, nostalgiją keliančius daiktus, bet ir gali nusipirkti įvairias netradicines pramogas, kaip pietus ar biliardo partiją su fakulteto dekanu bei prodekanu. Šiais metais, pirmą kartą studentams buvo pasiūlyta darbo dieną praleisti kartu su Teisingumo ministru. Šia galimybe pasinaudojęs ir didžiausią sumą už netipišką „pramogą“ pasiūlęs D.Juodelis sako visiškai nesikremtantis dėl tokiu būdu išleistų pinigų, nes kaip pats sako, jaučiasi gavęs, o ne praradęs, o pažintis su teisingumo ministerija bei ministru vaikinui pravers dėliojant savo ateities planus.

Vis dėlto visą darbo dieną praleisti kartu su Teisingumo ministru R.Šimašiumi, D.Juodeliui taip ir nepavyko dėl itin užimtos ministro darbotvarkės: studento pasirinktą dieną R.Šimašius dalyvavo malonės komisijos posėdyje Prezidentūroje bei vyriausybės pietuose, į kuriuos, deja, pašaliniams stebėtojams neatveria kelių net ir aukciono laimėjimas. Ministro padėjėja jaunąjį teisininką supažindino su dauguma Teisingumo ministerijos skyrių bei departamentų vadovais ir kitais darbuotojais, kurie studentui pasakojo apie savo darbo iššūkius ir kasdienybę. Vis dėlto didžiausią įspūdį D.Juodeliui paliko ne ministerijos sienos, o dalyvavimas kartu su R.Šimašiumi vyriausybės posėdyje ir gan netikėtas pasivaikščiojimas su dviem ministrais – studentas buvo kiek nustebintas, kai teisingumo ir aplinkos ministrai, pasibaigus vyriausybės posėdžiui, neskubėjo sėsti į automobilius, o pėsčiomis patraukė ministerijų link.

Paklaustas kokia kita kandidatūra aukcionas galėtų suvilioti azartišką studentą, D.Juodelis net nesusimąstęs prasitaria, kad už eilinę darbo dieną, kartu praleistą su prezidente D.Grybauskaite, nepagailėtų ir gerokai didesnės sumos, nei išleido aukcione šiemet.

Trečius metus Vilniaus universitete į teisės mokslus besigilinantis D.Juodelis savo ateitį neabejotinai sieja su būsimu teisininko išsilavinimu. Nuo ateinančių mokslų metų studentas pasirinko studijuoti baudžiamosios justicijos specializaciją. Studijų metu, vaikinas sakosi jau spėjęs suprasti, kad baigus teisę, įmanoma užsiimti labiau plačiu veiklų spektru, mat dauguma jų yra reglamentuotos įstatymų, todėl turėti gerai išlavintą teisinę sąmonę yra labai pravartu kiekvienam.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min