Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sociukų diena’09

Mokslinė-praktinė diskusija „Europos Sąjunga ir Lietuva : veiklos efektyvumas ir institucijų sąveika“.
Organizatorių nuotr. / Mokslinė-praktinė diskusija „Europos Sąjunga ir Lietuva : veiklos efektyvumas ir institucijų sąveika“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Saulėtą balandžio 23 dieną Vilniaus pedagoginio Universiteto II rūmuose buvo minima Socialinių mokslų specialybės diena. Šia proga Socialinių mokslų fakulteto studentų atstovybė ir VPU Socialinių mokslų fakulteto Sociologijos ir politologijos katedra studentus sukvietė į mokslinę- praktinę diskusiją „Europos Sąjunga ir Lietuva : veiklos efektyvumas ir institucijų sąveika“.

Ši tema pasirinka neatsitiktinai, kaip žinia, gegužės pirmąją Lietuva minės penktąsias narystės Europos Sajungoje metines. Šia konferencija norėta Vilniaus Pedagoginio Universiteto akademinį jaunimą dar geriau supažindinti su Europos Sąjungos veikla, struktūra ir išsklaidyti visus per penkerius metus susiformavusius mitus ir neteisingus stereotipus. Akivaizdu, kad ši tema studentams aktuali, nes atėjusiųjų pasiklausyti buvo pilna auditorija.

Diskusijos moderatorius, Socialinių mokslų fakulteto prodekanas, Doc. dr. Raimundas Dužinskas pasveikino visus gausiai susirinkusius studentus, dėstytojus ir kviestinius svečius. Labai džiugu, kad ir fakulteto dekanas, Doc. dr. Vladas Senkus, nepraleidžia jokių fakultete vykstančių renginių, kuriuos organizuoja studentai. Gerbiamas dekanas savo sveikinimo kalboje nuoširdžiai pasidžiaugė studentų aktyvumu ir rodoma iniciatyva organizuoti tokius mokslinius- praktinius renginius.

Šios mokslinės- praktinės diskusijos kviestiniai lektoriai visai paskaitai prikaustė susirinkusiųjų dėmesį. Seimo Europos informacijos biuro vedėjas Donatas Čečergis priminė Europos Sąjungos institucijų struktūrą ir veiklą. Europos parlamentaro Šarūno Biručio biuro atstovas Maksimas Čemakinas apžvelgė Europos parlamento priimtus įstatymus, ypatingai atkreipdamas dėmesį į energetikos problemas. Eurodesk Lietuva programos vadovas Marek Ivanovskis kalbėjo itin studentams aktualia tema, apie jaunimo galimybes Europos Sąjungoje.

Studentai džiaugėsi už suteiktą galimybę pabendrauti su įdomiais svečiais ir sužinoti atsakymus į iki šiol neatsakytus klausimus, o diskusijos svečiai pasidžiaugė socialinių mokslų fakulteto studentų aktyvumu ir su džiaugsmu sutiko apsilankyti ir kituose studentų atstovybės organizuojamuose renginiuose.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min