Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautiniame studentų konkurse plevėsavo Lietuvos vėliava

Tarptautiniame studentų konkurse plevėsavo Lietuvos vėliava.
ISM nuotr. / Tarptautiniame studentų konkurse plevėsavo Lietuvos vėliava.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

ISM Vadybos ir ekonomikos studentas Mangirdas Dargužis atstovavo Lietuvos, Latvijos bei Estijos studentams „Procter & Gamble“ organizuojamame tarptautiniame „IDS Challenge“ projekte Turkijos sostinėje Stambule. Penkias dienas vykusiame renginyje studentai iš įvairių Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos šalių susipažino su tarptautinio verslo subtilybėmis.

Geriausias regione

„IDS Challenge“ konkursas vyko jau 21 kartą. Visų pirma studentai dalyvavo atrankose, o nugalėjusieji susitiko finale, kuriame drauge sprendė organizatorių sudarytas verslo užduotis. „Džiaugiuosi, kad šiais metais man pasisekė nugalėti Baltijos regione. Jaučiau atsakomybę atstovaudamas visoms trims Baltijos šalims, įgijau daug vertingos patirties, susipažinau su daug žmonių iš įvairių šalių. Neabejoju, kad jie taip pat nemažai naujo sužinojo apie Baltijos šalis“, – pasakojo M.Dargužis.

Priėmė sultono dukters rūmuose

Šiais metais projekto finale Stambule dalyvavo 24 studentai. Siekiant dalyvių įvairovės šalys buvo suskirstytos į regionus, iš kurių buvo atrinkta po vieną ar kelis studentus.

Pirmasis susidūrimas su kitais konkurso dalyviais ir „Procter & Gamble“ vadybininkų komanda vyko Sultono dukters rūmuose ant aukšto kalno Stambule. Ten dalyviams buvo pristatyta kompanija, dalyviai suskirstyti į komandas, kuriose vėliau atliko užduotis. „Dvi dienas praleidome išnuomotojo viloje, kurioje nuo ryto iki vakaro dalyvaudavome seminaruose bei spręsdavome verslo užduotis. Ketvirta diena buvo pati įtempčiausia, nes realistiškos verslo užduotys kėlė stresines situacijas. Vienas žmogus neatlaikė ir tiesiog išėjo“, – neslėpė M.Dargužis.

Įsileido į verslo „virtuvę“

Dienos metu verslo užduotis sprendusiems studentams vakare buvo surengtos pažintinės programos. Dalyviai galėjo apžiūrėti Turkijos sostinę, neformaliai pabendrauti su „Procter & Gamble“ vadybininkais, regiono vadovais. „Manau, kad įgyta patirtis ir užmegzti ryšiai labai praplėtė mano akiratį. Visi programoje dalyvavę studentai yra skirtingi ir gabūs, su jais įdomu bendrauti, dalintis įspūdžiais“, – sakė M.Dargužis.

„IDS Challenge“ projektas yra skirtas verslu ir informacinėmis technologijomis besidomintiems studentams. Kasmet projektas organizuojamas vis kitame Europos mieste – anksčiau jis yra vykęs Paryžiuje, Prahoje, Budapešte, Barselonoje, Ženevoje ir kituose miestuose. Dažniausiai „IDS Challenge“ kursuose dalyvauja 20-25 studentai, kuriems organizatoriai apmoka visas su kelione ir gyvenimu susijusias išlaidas.

Komentarai
Temos Studentas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min