Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismo inscenizacijos varžybas laimėjo VU teisininkai

Teismo inscenizacijos varžybas laimėjo VU teisininkai.
Organizatorių nuotr. / Teismo inscenizacijos varžybas laimėjo VU teisininkai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šių metų teismo inscenizacijos varžybas pabėgėlių teisės srityje laimėjo Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakulteto (VU TF) komanda. Jie nagrinėjo prieglobsčio prašytojo iš Ruandos bylą, turinčią ne tik pabėgėlių teisės, bet ir humanitarinės teisės aspektų, teigiama išplatintame pranešime.

Pasak renginio dalyvių, reikli teismo inscenizacijos teisėjų kolegija padarė renginį įdomų žiūrovams, o varžybų dalyviams suteikė naudingos patirties, motyvacijos toliau gilinti savo žinias pabėgėlių teisės, humanitarinės teisės ir teismo inscenizacijos srityse.

Varžybose VU studentų komanda laimėjo bylas prieš dvi Mykolo Romerio universiteto komandas. Jaunieji teisininkai buvo apdovanoti Jungtinių Tautų Vyriausiojo pabėgėlių reikalų komisaro atstovybės Lietuvoje prizais.

Varžybos organizuotos bendromis Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės teisės ir tarptautinės žmogaus teisių apsaugos būrelio, Jungtinių Tautų Vyriausiojo pabėgėlių reikalų komisaro atstovybės Lietuvoje, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos ir Vilniaus universiteto Teisės klinikos Pabėgėlių teisės klinikos projekto pastangomis. Teisėjais ir dalyvių vertintojais šiemet buvo Jungtinių Tautų Vyriausiojo pabėgėlių reikalų komisaro atstovė Lietuvoje, Mykolo Romerio universiteto ir Vilniaus universiteto dėstytojai bei pabėgėlių teisės srityje praktikuojantys teisininkai. 

Daugiau Studentų blogo naujienų rasite čia. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min