Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentų ekspertai atsako į klausimus

Klaustukas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Klaustukas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vasarą „Studentų zonos“ pašto dėžutę užplūdo studentų laiškai, kuriuose ne vienas būsimas studentas prašė patarimo, kur stoti, domėjosi konkrečiomis studijomis ar priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarka.

„Studentų zonos“ subrubrikoje „Klausk eksperto“ ir toliau rasi visus atsakymus į tave dominančius klausimus.

Visus su studijomis susijusius klausimus drąsiai adresuok 15min.lt „Studentų zonos“ ekspertams!

Patikimai ir kruopščiai atsakymus į rūpimus klausimus pateiks Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) atstovai. Dėl specifinių klausimai, susijusių su tam tikromis studijų programomis ar konkrečia aukštąja mokykla, konsultuojamasi su aukštosiomis mokyklomis.

Rašyk el.paštu studentai@15min.lt laukelyje tema nurodęs „klausk eksperto“ ir lauk atsakymo į rūpimą klausimą čia.

Klausimas: sveiki, norėčiau sužinoti, kur Lietuvoje galima gilinti žinias apie logistiką? Kalbu apie II pakopos (magistrantūros) studijas. Reikalinga mokymo įstaiga, kuri teikia neakivaizdinį mokymo profilį, fakultetai gali būti ir kituose miestuose, nei pats universitetas. Domina visos sritys susijusios su logistika. Kol kas radau tik VGTU, tačiau neakivaizdinio mokymosi būdo nėra. Dėkoju už atsakymą!

Atsakymas: su transportu susijusias magistrantūros (II pakopos) studijų programas vykdo Vilniaus Gedimino technikos universitetas bei Kauno technologijos universitetas. Abu universitetai vykdo studijas tiek nuolatine, tiek ir ištęstine studijų formomis.

Tokių, kaip neakivaizdinių studijų, po priimto LR Mokslo ir studijų įstatymo, apskritai jau nebėra (jos išlikusios tik iki 2009 metų įstojusiems). Šiuo metu studijos vykdomos nuolatine ir ištęstine studijų formomis. Pastarosios studijų formos studijų organizavimas priklauso nuo pačios aukštosios mokyklos (paskaitos gali vykti sesijomis, vakarais, dienomis ir pan.). Esminis skirtumas nuo neakivaizdinių studijų – studijų programos dalykai yra išdėstomi ilgesniame laikotarpyje. Plačiau apie tai, kaip yra organizuojamos ištęstinės studijos konkrečioje aukštojoje mokykloje reikėtų teirautis atitinkamos aukštosios mokyklos priėmimo skyriuje.

Komentarai
Temos Studentas, LSAS
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min