Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentų ekspertai atsako į klausimus

Klaustukas
Photos.com / Klaustukas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Suki galvą, kur stoti? Įdomu išgirsti dabartinių studentų nuomonę apie konkrečias studijas? Neaiški bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarka?

Viso to ir dar daugiau drąsiai klausk 15min.lt „Studentų zonos“ ekspertų. Patikimai ir kruopščiai atsakymus į rūpimus klausimus pateiks Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) atstovai. Dėl specifinių klausimų, susijusių su tam tikromis studijų programomis ar konkrečia aukštąja mokykla, konsultuojamasi su aukštosiomis mokyklomis.

Rašyk el.paštu studentai@15min.lt temos laukelyje nurodęs „Klausk eksperto“ ir lauk atsakymo į rūpimą klausimą čia.

Daiva: Dar mokausi mokykloje. Būtų įdomu sužinoti į kokias mokslo sritis reikia orientuotis, norint tapti kosmetologe/dekoratyvinės kosmetikos specialiste.Kokie reikalingi egzaminai,baigiant 12-tą klasę?Ar norint realizuoti save toje specialybėje reikėtų mokytis medicinos pagrindų?

Atsakymas: Kosmetologijos studijų programas vykdo Kauno ir Šiaulių valstybinė kolegijos, o higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studijų programą - Vilniaus kolegija. Tai yra atskiros studijų programos, priklausančios biomedicinos mokslų studijų krypčiai, todėl prieš tai medicinos studijuoti nereikia.
Norint studijuoti kosmetologiją yra reikalingi biologijos, chemijos, matematikos ir lietuvių kalbos egzaminų rezultatai bei chemijos arba matematikos metinio pažymio. Konkretūs reikalavimai, kurie bus taikomi į aukštąsias mokyklas stojant 2012m. skelbiami atitinkamų aukštųjų mokyklų interneto tinklapiuose.

DAUGIAU EKSPERTŲ ATSAKYMŲ RASITE ČIA.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min