Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentų laukia šalyje unikali magistro programa

VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis
VU Teisės fakulteto nuotr. / VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiuo metu Lietuvoje yra 20 universitetinių aukštųjų mokyklų, siūlančių magistrines studijų programas tiems, kurie toliau nusprendžia siekti akademinių aukštumų ar pagilinti žinias tam tikroje srityje. Galvojantys, kur stoti, neretai pastebi, kad nemažai jų – labai panašios viena į kitą, besiskiriančios ne dėstomais dalykais, o programų pavadinimu.

Unikalių, nišinių programų paieška itin svarbi apie teisės magistro studijas galvojantiems studentams – jau keleri metai iš eilės šios srities studijos yra vienos populiariausių. Pagal LAMA BPO pateiktus dažniausiai pasirenkamų studijų rezultatus, jos nuolat išlieka labiausiai geidžiamų penketuke. Atsižvelgdamas į tai, kokių specialistų labiausiai reikia rinkai, Vilniaus universiteto (VU) Teisės fakultetas siūlo studentams specializuotis „išmintingai“ ir rinktis studijų programas, ne tik puikiai įvertintas darbdavių, bet ir pripažintas užsienio ekspertų.

Unikali ir reikalinga

Jau šį rudenį į Europos Sąjungos verslo teisės magistrinių studijų programą bus priimama iki 30 studentų, planuojama, kad apie 10 iš jų gali gauti valstybės finansuojamą vietą, – pasakojo Tomas Davulis. 

Nuo rudens VU bus galima studijuoti Viešosios teisės, Baudžiamosios justicijos ir Europos Sąjungos verslo teisės magistro programose. Pastarąją Studijų kokybės vertinimo centro užsakymu vasarį įvertino ir tarptautinių ekspertų grupė iš kitų užsienio šalių. Pateiktose išvadose iš 24 galimų balų programa įvertinta 22. Taip pat pabrėžta, kad studijos – unikalios Lietuvoje, itin svarbios savo aktualumu šiandienos darbo rinkai, be to, pasižymi studijų programos tikslų, uždavinių subalansavimu bei personalo kompetencija. 

„Jau šį rudenį į Europos Sąjungos verslo teisės magistrinių studijų programą bus priimama iki 30 studentų, planuojama, kad apie 10 iš jų gali gauti valstybės finansuojamą vietą. Tai nuolatinės – dieninės, pusantrų metų trukmės studijos, į kurias gali stoti teisės bakalaurą ar magistrą turintys studentai, siekiantys pagilinti savo žinias verslo teisėje“, – pasakojo VU Teisės fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Davulis. 

Europos Sąjungos verslo teisės studijų programa skurta taip, kad ją baigę absolventai taptų aukščiausio lygio teisės specialistais, itin reikalingais ES mastu veikiančioms įmonėms. Siekiama ugdyti teisininkus, kurie nacionalines problemas matytų ES teisės kontekste, gebėtų susikoncentruoti ties praktiniais sprendimais, padėtų viešosioms ir privačioms įstaigoms išvengti įvairių teisinių problemų ar kuo greičiau jas išspręsti. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min