Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentų paskolos gyvenimo išlaidoms bus teikiamos du kartus per metus

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienį Vyriausybė patvirtino Švietimo ir mokslo ministerijos parengtus Valstybės paskolų ir valstybės remiamų paskolų studentams suteikimo, administravimo ir grąžinimo tvarkos aprašo pakeitimus, kuriais nustatoma, kad paskolos gyvenimo išlaidoms bus teikiamos studentams du kartus per metus – rudens ir pavasario semestre.

Kitų valstybės remiamų paskolų skyrimas nesikeičia. Kaip ir anksčiau dukart per metus bus išduodamos valstybės remiamos paskolos dalinėms studijoms užsienyje pagal tarptautines – tarpžinybines sutartis, o paskolos studijų kainai sumokėti bus išduodamos vieną kartą – rudens semestre, teigiama išplatintame Vyriausybės pranešime.

Priimti pakeitimai padaryti atsižvelgiant į paskolų išdavimo praktiką ir akademinės bendruomenės siūlymus. Pagal galiojusią tvarką paskola studijų kainai sumokėti buvo išmokama dukart per metus, už kiekvieną semestrą atskirai.

Priimti nutarimo pakeitimai nustato, kad 2009 metais valstybės remiamas paskolas studijų kainai sumokėti gavusių studentų prašymu antroji paskolos dalis gali būti išmokėta ne vėliau kaip iki 2010 m. liepos 30 d.

Pakeistame apraše numatoma, kad valstybės remiamas paskolas gali gauti ne tik Lietuvos piliečiai, bet ir nuolatiniai Lietuvos gyventojai. Valstybės remiamas paskolas taip pat galės gauti ir užsienio aukštųjų mokyklų filialų, veikiančių Lietuvoje, studentai.
 

Komentarai
Temos Paskola
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min