Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Studentų zona“ nominuota tapti „Metų studentiškiausia rubrika“

„Studentų zona“
Logotipas / „Studentų zona“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tarptautinės studentų dienos proga Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) kaip ir kasmet kviečia studentus prisiminti 2010-ųjų metų akademinei bendruomenei labiausiai įsiminusius bei svarbiausius įvykius ir iki Šv.Kalėdų atiduoti savo balsą už jų manymu verčiausius gauti metų apdovanojimus, kuriuos įteikti numatoma metų pabaigoje.

„Tarptautinė studentų diena – laikas, kuomet galite akimirkai stabtelėti, ištrūkti iš kasdienybės ir prisiminti, kad esate ne tik studentai, bet ir jaunatviškiausia, aktyviausia ir kūrybiškiausia visuomenės dalis. Pasaulinės studentų dienos proga kviečiame studentus prisiminti įsimintiniausias praėjusių metų akimirkas bei jas įvertini nominacijose“, – sako LSAS prezidentas Arūnas Markas.

Studentai kviečiami rinkti metų frazę nominacijoje „Žodis ne žvirblis“, kur balsavimui pateikiamas Vilniaus universiteto rektoriaus B.Juodkos mintys apie stojančiuosius, V.Daujočio nuomonė apie LR Švietimo ir mokslo ministerijos darbus bei Švietimo ir mokslo viceministrės N.Putinaitės komentaras apie šių metų priėmimą.

Metų dilema gali tapti iki šiol neišspręstas klausimas ar LR Mokslo ir studijų įstatymas prieštarauja LR Konstitucijai ar ne bei aukštųjų mokyklų neapsisprendimas: priimti tik gabiausius studentus ar „pasipinigauti“. Metų minusą studentai gali skirti per priėmimą dėl techninių nesklandumų nustojusiai veikti LAMABPO priėmimo sistemai, studentams nesuprantamiems aukštųjų mokyklų vadovų atlyginimams, iš dalies LR Konstitucijai prieštaraujančioms „baudoms“ už studijų nutraukimą, Akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybos nepatvirtinimą LR Seime bei abiturientų polinkį stotį į populiarias, bet, Darbo biržos duomenimis, perspektyvų šiuo metu ne itin daug turinčias, specialybes.

Studentai taip pat savo balsus gali skirti „Metų šmaikštuolis“, „Metų iniciatyva“, „Metų kuriozas“, „Metų protestas studentiškai“, „Metų verslininkas“, „Studentų pagarbos apdovanojimas“, „Studentų padėkos apdovanojimas“, „Metų studentų renginys“, „Metų studentų žurnalistas“, „Metų studentų sporto pasiekimas“ nominacijų kategorijose.

15min.lt „Studentų zonos“ straipsnis „Greta paskaitų – rėmėjų paieškos“ – tarp „Metų kuriozo“  nominantų. Taip pat geriausiu „Metų verslininku“ pretenduoja tapti Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Dainius Dikšaitis, už studentų pinigus bandęs įgvendinti organizacijos plėtrą. 15min.lt pretenduoja gauti „Studentų pagarbos apdovanojimą“ už rubriką „Augintiniai“ ir kitas iniciatyvas dėl gyvūnų gerovės. 15min.lt rašė apie vyriausią Lietuvos studentą Juozą Norkų, kuris pretenduoja į „Metų studentų padėkos“ titulą. Tarp „Metų studentų žurnalistas“ nominantų – „15min“  žurnalistas Gediminas Gasiulis. „Metų studento sporto pasiekimas“ pretenduoja tapti Karolis Girulis, Pasaulio studentų šaudymo sporto čempionate užėmęs antrą vietą. Na, ir galiausiai „Metų studentiškiausia rubrika“ pretenduoja tapti 15min.lt „Studentų zona“.

Norėdami balsuoti spauskite čia.

Komentarai
Temos Studentas
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min