Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tapk AIESEC stažuotoju!

Arminas Kazlauskas pasirinko stažuotę Jordanijoje.
AIESEC nuotre. / Arminas Kazlauskas pasirinko stažuotę Jordanijoje.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

AIESEC stažuočių programa jau senokai yra susilaukusi atgarsio tarp jaunimo. Dažniausiai informacija apie galimybę padirbėti svetur sklinda iš lūpų į lūpas.

Iš stažuočių įvairiose šalyse (pasirinkimas iš 107) grįžę žmonės dažnai užkrečia noru išbandyti save svetur draugus bei pažįstamus. Susigundžiusių šia galimybe vis daugėja – pernai iš Lietuvos išvyko apie 40 studentų ir neseniai baigusių mokslus.

Dažniausiai pasirenkamos stažuotės yra vadybinio arba savanoriško tipo, tačiau yra ir techninio bei švietėjiško tipo galimybių. Dirbdami kompanijose stažuotojai gauna atlyginimą, kurio užtenka pragyventi kitoje šalyje, o kai kur net lieka santaupų kelionėms, o keliaudami savanoriauti yra aprūpinami maitinimu bei apgyvendinimu. Tapdami AIESEC stažuotoju jus tampate didelės tarptautinės organizacijos dalimi, kuri suteikia jums galimybę išbandyti save pasirinktoje sferoje kitoje šalyje, kur jus sutiksite daugybę įvairių tautybių žmonių bei pažinsite ne tik kitą kultūrą, bet ir save iš naujo.

Buvę stažuotojai dalijasi patirtimi:

„Praleidęs 4 metus lietuviškose savanoriškose organizacijose nusprendžiau išbandyti savanorio duoną kur nors toli ir kur labiau reikalinga pagalba. Tiesiog norėjau patirti naujų įspūdžių, prisidėti prie pasaulinės gerovės kūrimo ir šiek tiek išlipti iš savo komforto zonos,“ – sakė Gedas Lileikis, dirbęs Rytų Timore.

Arminas Kazlauskas pasirinko stažuotę Jordanijoje: „Sudomino tai, kad darbo galima ieškotis praktiškai bet kurioje pasaulio šalyje, o ne tam tikrose regionuose, kaip kartais būna (pvz. tik JAV, UK ar Airijoje). Taip pat po dviejų vasarų, praleistų JAV, darbą norėjosi dirbti jau pagal specialybę, o AIESEC tai padėjo įgyvendinti.“

Norėtum ir tu paįvairinti savo kasdienybę? Atvyk į informacinį susitikimą spalio 28d. VU Ekonomikos fakultete, kur sužinosi visas detales arba bet kada rašyk į internship@aiesec.lt.

Viskas priklauso nuo tavęs!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min