Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tavo saldaus keršto mokytojui valanda – Mokytojo diena

„Viščiuko eksperimentas“ padės tau susidaryti tikrąjį įspūdį apie savo dėstytojo(s) kompetenciją.
„London International School of Languages“ nuotr. / „Viščiuko eksperimentas“ padės tau susidaryti tikrąjį įspūdį apie savo dėstytojo(s) kompetenciją.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Širsti ant anglų kalbos mokytojo(s), kuri(s) tavęs nieko neišmokė? Arba tiesiog spirgi kaip nori, jog ji(s) nors kartą atsidurtų tavo vietoje ir pabandytų įveikti velniškai sudėtingą testą? Tavo saldaus keršto valanda išaušo. Spalio 5 – Mokytojo dieną, kai legaliai tampi mokytoju, o pastarasis prisimena karčią mokinių kasdienybę, gali mesti iššūkį savo mokytojui(-ai) ir patikrinti jo(s) žinias!

Anglų kalbos mokykla „London International School of Languages“, rengianti moksleivius abitūros, IELTS, CAE, TOEFL ir kitiems anglų kalbos egzaminams, reikalingiems norint studijuoti užsienyje, paruoš beveik identišką testą tam, kurį laikytum stodamas į užsienio universitetus. Mokytojo dieną tau tereiks išdidžiai jį pakišti išspręsti savo anglų kalbos mokytojui(-ai). Kompetentingam pedagogui, kuris pasitiki savo žinios – tai puiki atrakcija. Neskubėk nusiminti, jei mokytoja(s) ims išsisukinėti, vardindamas šimtus priežasčių, kodėl jam(jai) nevertėtų spręsti tavo duoto testo! Čia pasitarnaus viešumas. Niurzgantys, kad neturi laiko, nenori, serga tuojau pat bus ne tik išvadinti bailiais viščiukais, bet ir paskelbti viščiukų sąrašuose socialiniame tinkle „Facebook“. Juk netiki, kad tavo mokytoja(s) galėtų iškęsti tokią gėdą ir pasakyti tau NE? „Viščiuko eksperimentas“ padės tau susidaryti tikrąjį įspūdį apie savo dėstytojo(s) kompetenciją.

London International School of Languages nuotr./Viačiuko eksperimentas padės tau susidaryti tikrąjį įspūdį apie savo dėstytojo(s) kompetenciją.
„London International School of Languages“ nuotr./„Viščiuko eksperimentas“ padės tau susidaryti tikrąjį įspūdį apie savo dėstytojo(s) kompetenciją.

Taigi, jau dabar skleisk žinią apie judėjimą „Is Your English Teacher a Chicken?“, o spalio 5 dieną susitiksime skaičiuoti viščiukų.

Beje, trumpa instrukcija, ką turi padaryti:

1. Tapk Londonisl.com draugu socialiniame tinkle „Facebook“ ir sek naujienas;
2. Užsimink mokytojui apie artėjantį testą;
3. Atsargiai užklausk, ar mokytoja(s) priims šį tavo iššūkį;
4. Lauk Mokytojo dienos;
5. Mokytojo dienos rytą parsisiųsk testą iš www.chickentest.lt ir pakišk jį mokytojui;
6. Palygink mokytojo(s) atsakymus su Londonisl.com pateiktais;
7. Pranešk Londonisl.com, ar tavo mokytoja(s) viščiukas, o gal vis dėlto ne?
8. Būk vienas iš šio judėjimo ambasadorių iki kitų metų!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min