Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečiakursis Paulius Baltokas – naujas VDU SA prezidentas

Trečiakursis Paulius Baltokas – naujas VDU SA prezidentas.
VDU SA nuotr. / Trečiakursis Paulius Baltokas – naujas VDU SA prezidentas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį įvyko Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės rinkiminė – ataskaitinė konferencija. Jos metu buvo pristatytos VDU Studentų atstovybės metinės veiklos ir finansinės ataskaitos, patvirtinta Valdybos bei revizijos komisijos sudėtis.

Tapti Studentų atstovybės prezidentu išreiškė norą tik vienas kandidatas. Tai viešojo administravimo trečiakursis Paulius Baltokas. Jis pristatė savo veiklos programą, kurios pagrindinis šūkis yra „Studentų atstovybė – studentams“. Fakultetų atstovų susirinkimo (FAS) balsų dauguma šis kandidatas buvo patvirtintas. Paulius Baltokas prezidento pareigas perėmė iš Donato Juodpusio, kuris jas turėjo dvi kadencijas.

„Kadencijos metu didžiausią dėmesį skirsiu akademinių ir socialinių bei ryšių su visuomene sritims. Taip pat planuoju daugiau kalbėtis su studentais, išklausyti jų pasiūlymus, nusiskundimus, idėjas. Tikiuosi, jog su savo komandos pagalba man pavyks visa tai įgyvendinti“, – iškart po rinkimų kalbėjo Paulius Baltokas.

VDU Studentų atstovybė – tai nuo 1994 m. metų gyvuojanti organizacija. Per šiuos metus daugybę kartų keitėsi jos nariai, gyvenimo situacija, tačiau organizacijos misija – siekti VDU studentų gerovės, atstovaujant jų interesus lokaliniame, nacionaliniame ir tarptautiniame lygmenyje nepakito.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min